perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otoparklarda araç geçişlerinin düzenli ve belirli kontroller neticesinde yapılarak kontrol sonucunda onay çıkmadığı takdirde araçların geçişine müsaade edilmemesi için kollu bariyer sistemlerinin kullanılması günümüzde en yaygın sistemdir. Standartlarında tek bir merkezli ya da set içerisinde bulunan uzaktan kumanda sistemi ile kullanılabilirler. Araç tanıma sistemleri kullanılarak da bariyer sisteminin kullanıcı taraflı otomatik çalışması da sağlanabilir. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı bariyer ve araç tanıma sistemler ile kullanıcılarımıza hizmet sağlamaktayız. Otopark bariyer sistemleri fiyatları açısından bakıldığından Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza ait olmakla beraber tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımızda sabittir.

Bariyer sistemlerinde set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile kurulumları gayet basit olup tek ihtiyaç duydukları montaj için düz bir zemin ve 220 v şehir elektriği ile beslenen ana kartına enerjinin sağlanmasıdır. Bariyer sistemleri DZ ve MN modelleri altından kullanıcıların tercihlerine sunulur. Bunlarda kendi içlerinde kol tipleri ve kol uzunlukları ile ihtiyaçlara cevap verir. Standart kol tipleri ile 3 m kol uzunluğu bulunan DZ 3 ve MN 3 modeline ek olarak 6 m kol uzunluğu bulunan DZ 6 ve MN 6 bariyer modeli ihtiyaçlara göre tercih edilebilir. Standart kol tipine alternatif olarak kolunda bulunan ve aşağı doğru uzanan 5 m kol uzunluğu ile MN 5 modeli de tercih edilebilir. Uygun otopark bariyer sistemleri fiyatları ile MN 5 modelinde bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerde engellenmiş olmaktadır. Maksimum kol uzunlukları olan 3, 5 ve 6 metrenin altına indirgenebilen kollar ile kurulacakları alanların farklı boyutlarda olması çalışmaları için bir sorun teşkil etmemektedir. Darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında bariyer iç mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar görmesinin de önüne geçilmektedir. Ayrıca elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri dış etkenlerden meydana gelebilecek hasar ve yıpranmalara karşı kendilerini korumaktadır. Tüm ihtimaller düşünülerek hazırlanan ana kartına otopark altyapısında bulunan güvenlik sistemleri rahatlıkla entegre edilebilir. Olası acil durum anlarında güvenlik sisteminin vereceği sinyaller bariyer ana kartı tarafından algılanarak bariyer sisteminin otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanabilir. Böylece tahliye işlemleri herhangi bir onaya sunulmadan hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Yetenekli bu ana karta araç tanıma sistemlerinin senkronize edilmeleri de rahatlıkla yapılabilir.

Avax markasında bulunan otomatik geçiş sistemleri kurularak bariyer sisteminin tam anlamıyla otomatik çalışması sağlanabilir. Bariyer sisteminin bulunduğu noktaya kurulacak OGS antenler ile sisteme ait OGS panel ve OGS etiketlerin haberleşmesi sağlanır. Böylece OGS panel tanımlanmış tüm etiketler bariyer sisteminden otomatik olarak geçebileceklerdir. Bariyer sistemini kullanacak araçlarda etiket olmaması ya da etiketin sisteme tanımlı olmaması durumunda bariyer sistemi açılmayacak ve geçiş noktasından bulunan yetkilinin onayı doğrultusunda geçişlerini tamamlayabileceklerdir. OGS antenlerin etikleri algılama mesafeler panel programı aracılığı ile 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinden araç geçiş noktalarının dar bir alana sahip olmaları bir sorun teşkil etmez. Bariyer ve otomatik geçiş sistemlerine dair meydana gelebilecek sorunlar halinde destek ekibimiz ile irtibata geçilmesi yeterli olacaktır. İlk aşamada sorunların anlık olarak giderilebilmesi için telefondan yapılacak yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanır. Yapılan yönlendirmeler sonucunda sorun giderilemezse ya da sisteme müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibinden alınacak randevu ile teknik ekip uzmanlarımızın yönlendirilmesi yapılacaktır. Böylece sorunlar yerinde giderilerek kullanıcılarımızın mağdur olmaları engellenmektedir. Otopark bariyer sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0850 811 80 00 üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler