perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ALARM SÖKÜCÜ MIKNATIS FİYATLARI

Alarm sökücü mıknatıs fiyatları, kullanılacak olan farklı modellere göre değişir. Bu yüzden satışını yapmakta olduğumuz Sensitive alarm sökücü mıknatıs fiyatları hakkında net bir şey söyleyebilmemiz mümkün değildir. Ancak Sensitive ürünlerin fiyatları genel olarak zaten her bütçeye hitap edebilmesi açısından oldukça uygun tutulmuştur. Sensitive alarm sökücü mıknatıs fiyatları uygunluğu ile kullanılmakta olan alarm sökücüler, ürünlerin üzerindeki sert etiketlerin çıkarılması için kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan etiketlerin sert etiket ve kâğıt etiket olmak üzere kullanılan iki farklı modeli bulunur. Sert etiketler, özellikle giysi mağazalarında ürünlerin üzerine takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise market, ayakkabı mağazası, kozmetik mağazalar gibi yerlerde ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılırlar. Sert etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarmak için alarm sökücü mıknatıs kullanılması gerekmektedir. Kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için ise etiket öldürücü kullanılması gereklidir. Sensitive alarm sökücü mıknatıs fiyatları uygunluğu ile sert etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarma işlemi, mağaza kasa görevlileri tarafından yapılır. Ürün satın alındıktan sonra ürünlerin üzerindeki etiket kolayca çıkarılır.

Sensitive alarm sökücü mıknatıs fiyatları uygunluğuna sahip olan mağaza ürün koruma sistemlerimiz kullanılmadan önce, mağazalarda hırsızlık ve çalıntı olayları oldukça çoktu. Öyle ki ay sonları, çalınan ürünlere ekstra bir bütçe ayrılması gerekiyordu. Pek çok mağaza ise neredeyse iflasın eşiğine gelmişti. Çalınan ürünleri, güvenlik kameraları ile görüntülemek mümkün olmuyordu. Sensitive alarm sökücü mıknatıs fiyatları uygunluğu ile bu sistemlerin kullanılması ile birlikte artık mağazaların güvenliği en üst düzeye çıkarıldı.

Mağaza ürün koruma sistemlerinde etiketleri, etiket sökücü / öldürücü ve mağaza ürün koruma antenlerini bir arada kullanmak gerekmektedir. Mağaza ürün koruma antenlerinin, kullanılabilir olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rf mağaza ürün koruma antenleri. Hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen sizin tercihinize göre değişecek olsa da kullanılacak olan antenler ile farklı etiketler kullanılmaktadır. Kullanılacak olan mağaza ürün koruma antenlerinin, bir çift olarak kullanılması gerekir. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafe de kullanılacak olan etiketlere göre ayarlanır. Örneğin; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kâğıt etiketleri kullanacaksanız, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olabilmektedir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile sert plastik etiketleri kullanacaksanız da bu anten çiftleri arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilir. Kullanımları gayet basit olup sert plastikten üretildikleri için yere düşseler bile zarar görmezler. Üstelik Sensitive alarm sökücü mıknatıs fiyatları uygunluğuna sahip sistemlerimizde kullanılan antenlerimizin gövdelerini, reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz.

Sensitive alarm sökücü mıknatıs fiyatları teklifi almak ya da mağaza ürün koruma sistemleri fiyat teklifi almak için siz de daha fazla zaman kaybetmeden alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler