perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KART OKUYUCU FİYATLARI

Kartlı geçiş terminalleri, geçiş kontrol sistemlerinin atası olarak da bilinen terminallerdir. Yüz tanıma ve parmak izi geçiş kontrol cihazlarından önce üretilmiş olan kart okuyucular, başlarda geçiş kontrolü yapmak için çok sık kullanılıyordu. Daha sonra yazılan programlar ile beraber kullanılarak personel takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi, yemekhane takibi ve üye takibi yapmak amacıyla da çok sık bir şekilde kullanılmaya başlandı. Tabi ki geçiş kontrolü yapmak için günümüzde daha sık olarak tercih edilmektedir. Bunun nedeni, personel takibinde personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi bir durumun söz konusu olmasından ötürüdür. Bu durumu ortadan kaldırmak için personellerin giriş ce çıkışları esnasında kart kontrolü yapılması gerekir. Kart okuyucuların kullanım alanları her geçen gün artış göstermektedir. Şirketler, firmalar, fabrikalar, siteler, işletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, okullar, spor salonları ve özellikle asansörlerde çok sık olarak kullanılmaktadır. Perkotek ailesi olarak Strike kart okuyucu satışı yapmaktayız. Strike kart okuyucu fiyatları, Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan ötürü çok uygundur. Bundan şüpheniz olmasın.

Kart okuyucu cihazlar ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik verebileceğiniz kart okuyucular dört gruba ayrılır. Bunlar; standalone kart okuyucu, online kart okuyucu, offline kart okuyucu ve panelli kart okuyucudur. Tamamı aynı işlem için kullanılıyor olsa da kullanış açısından bu cihazlar farklılık gösterir. Standalone cihazlardan başlayalım. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için öncelikle cihazlara master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart tanıtmanın akabinde de kişilere verilecek olan kartın tanıtımının yapılması gerekmektedir. Master kart okutmadan, bir cihaza kart tanımlaması yapabilmek mümkün değildir. Sabotaj gibi durumlarda karşılaşıldığında da bu kart okuyucular sesli olarak alarm vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Bu kart okuyucu fiyatları hakkında bilgi için tecrübeli satış danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Panelli kart okuyucular, panel olmadan çalışmalarına devam edemezler. Burada kullanılan cihazlara aptal terminal adı verilmiştir. Aptal terminaller, hafızalarında hiçbir bilgi tutamazlar. Tüm bilgiler panelde tutulmaktadır. Bir panele 4, 8 veya 16 adet kart okuyucu tanımlaması yapılabilmektedir. Kişi kartını okutma yaptığında geçişine izin verilip verilmeyeceğini tamamen panel belirlemektedir. Bu sistemlerin kullanımları da o kadar basittir ki; kısa bir eğitim alan her son kullanıcı güvenle kullanabilir. Panelli kart okuyucu fiyatları, tercih etmek istediğiniz kart okuyucunun modeline göre değişiklik arz eder. En iyi fiyat için bizimle irtibata geçmenizi önermekteyiz.

Offline kart okuyucuların kısa bir tanıtımını yapalım. Bu kart okuyucular, bilgisayarın açık kalmasına gerek kalmaksızın çalışmasını devam ettirmektedir. Bu cihazlara okutulan kartların bilgileri, cihazların hafızalarında kalmaktadır. Bunlar kullanılırken, herhangi bir panele ihtiyaç duyulmaz. Çünkü cihazın kendisi zaten bir panel görevini görmektedir. Bu cihazların proximity mi yoksa mifare kart mı okuduğu da modeline göre farklılık gösterir. Genel olarak kayıt kapasitesi, bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Geçiş yapmasını istediğiniz kişi sayısı ile tercih ettiğiniz kart okuyucunun kapasitesi eşleşmiyorsa, birden fazla kart okuyucu cihazı giriş ve çıkışlarda güvenle kullanabilirsiniz. Online kart okuyucular, adından da anlayacağınız gibi çalışmaları esnasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına gerek duyarlar. Tüm yetkiler, program üzerinden tanımlanmaktadır. Geçiş yapılmasını program sağlamaktadır. Rs 232 – 485 ile çalışmakta olan online kart okuyucular, konvektör kullanılarak bilgisayarın seri portuna bağlanılmaktadır. Online kart okuyucu fiyatları için Perkotek satış müdürleri ile iletişime geçebilirsiniz. Kart okuyucular ile kullanılan kartlar, kart yazıcı ve kart yazıcı sarf malzemeleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeyin! Kart okuyucu fiyatları teklifi için hemen bize ulaşın. 

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler