perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AM DEAKTİVATÖRLER

Am deaktivatörler, akusto manyetik mağaza ürün koruma sistemleri ile kullanılan kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için kullanılmaktadır. Kâğıt etiketlerin pasif bir hale getirilebilmesi için ürünlerin etiket olan kısımlarının, am deaktivatörlere gösterilmesi yeterlidir. Etiket anında pasif hale getirilerek, antenlerden geçerken alarm vermesinin önüne geçilecektir. Tabi ki bu işlemin yapılabilmesi için ürünün önce satın alınması gerekmektedir. Ürün satın alındıktan sonra, mağaza kasa görevlileri tarafından bu etiketler pasif hale getirilecektir. Tabi ki bu etiketlerin sadece kağıt olanları değil, sert plastik olanları da mevcuttur. Sert plastik etiketler, genellikle giysi mağazalarından rastladığımız etiketlerdir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılabilmesi için etiket sökücülerin kullanılması gerekir. Aksi halde örneğin el ile etiketin çıkarılması istenirse, bu durumda ürünlere ciddi oranda zarar verilecek ve etiket çıkarılamayacaktır. İşte bu tip durumların ortadan kalkması için öncelikle ürünün satın alınması ve etiketlerin daha sonra mağaza kasa görevlileri tarafından çıkarılması ya da öldürülmesi gerekir.

Mağaza ürün koruma sistemleri, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmış olan sistemlerdir. Bu sistemlerin geniş alanlarda kullanılabilir olmasının en büyük sebebi, ürünlerin güvenlik ihtiyacının her geçen gün artması ve bu ihtiyacı karşılayabilmesidir. Mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce, ürünleri korunması işlemi sadece güvenlik kameraları ve mağaza çalışanları tarafından sağlanıyordu. Her akşam ürünler baştan sona tek tek sayılıyor ve bu şekilde hangi ürünün eksik olduğu tespit ediliyordu. Bu hem oldukça zaman alıyor hem de yeterince güvenlik sağlamıyordu. İşte bunun için mağaza güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulmaya başlandı ve bu sistemler sayesinde artık ürünler %100 güven altına alındı.

Am deaktivatörler kullanılacak olan antenler, akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri olsa da firmamız tarafından satışa çıkarılmış olan bir diğer anten modeli de rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmekte olan antenlerdir. Bu antenler, mono ya da TX + RX olarak çalışabilir. Bu antenler ile ürünlerin korunabilmesi için antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafenin de oldukça iyi ayarlanması gerekir. Çünkü bu antenler ile eğer kağıt etiketler kullanılacaksa anten çiftlerinin arasındaki mesafe yüz yirmi santimetre olurken, akusto manyetik antenler ile ser plastik etiketler kullanılacaksa bu antenler arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Montajları zaten oldukça basit olan bu antenler, iki sene boyunca da garantilidir.

Kullanılmakta olan bir diğer anten modeli ise rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenlerin gövdeleri pleksiglass malzemeden olduğu için yere düşmeleri durumunda dahi sorun yaşamazsınız. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile 4x4 etiket, 5x5 etiket, round etiket, slipper etiket gibi tüm etiket modellerini kullanabilir, kâğıt etiketlerin pasif hale getirilmesi için am deaktivatörleri tercih edebilirsiniz.

Siz de çalınan ürünlere ödediğiniz o gereksiz masraftan sıkılmadınız mı? Hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilir ve alanında uzman satış danışmanlarımızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler