perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar
  • Görseller
KATLANIR BARİYER
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com

Katlanır Bariyer

Avax katlanır bariyer Türkiye distribütörü olan firmamız, akordeon bariyerleri en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Uygun fiyat avantajının yanı sıra aynı zamanda Türkiye’nin de her yerine teslimat yapılabilmektedir.

Kolay kullanıma sahip olan Avax akordeon bariyer sistemlerinin taşınması da oldukça basittir. Bariyerlerin birbirine ilave edilebilen modülleri, hareketli ve sabit kullanımlar için oldukça elverişlidir. Ayrıca katlanır bariyer, devrilmeye karşıda oldukça dayanıklıdır. Dış ve iç ortamlarda tüm olumsuz ve kötü hava koşullarına rağmen kullanılabilirdir.

 

Katlanır Bariyer Teknik Özellikleri

  • Bir adet katlanır bariyerin açık haldeki boyutu, 2 metredir. Boyu 210 santimetreye kadar da yükseltilebilmektedir.
  • Hareketli ve sabit kullanımlar için ideal olan bu bariyerin tekerleğinin çapı 9,5 santimetredir.
  • Bir modülünde 7 adet dikme olup 4 adedinde toplam 8 adet tekerlek vardır.
  • Katlanır bariyerin ağırlığı 20 kilogramdır ve çok rahat bir şekilde taşınabilmektedir.

Katlanır bariyerler; olay yeri geçişlerinde, yoğun kalabalıkların yer aldığı alanlarda, otopark giriş ve çıkış alanlarında, miting alanlarında, nizamiye girişlerinde, etkinlik ve konser alanlarında %100 performansı ile kullanılabilirdir. Katlanır bariyer fiyatları da firmamızda oldukça uygun olup, fiyat bilgisi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Katlanır bariyer sistemi açıldığında 200 santimetre olabildiği gibi kapandığında da 47 santimetre olmaktadır. Bu sayede çok kolay bir şekilde taşınabilir.

İlgili Arama Etiketleri: katlanır bariyer, bariyer sistemi, katlanır bariyer fiyatı, katlanır bariyer fiyatları, akordiyon bariyer, polis bariyeri, akordiyon bariyer sistemleri 

perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler