perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AYAKLI BARİYER

Trafiğe kapalı cadde ve sokaklar yanı sıra trafiğe kapalı parklarda da araçların geçişlerini engellemek ve bu noktalarda bulunan görevliler aracılığı ile görevlilerin verdikleri izinler doğrultusunda araçların geçişine izin vermek için park bariyeri sistemleri kullanılır. Ayaklı bariyer sistemleri genellikle iki farklı ürün olarak karşımıza çıkarlar. Kollu bariyer ve mantar bariyer olarak bu bölgelere uygulanabilirler. Her iki ayaklı bariyer sistemi de tek bir merkezi noktadan yönetilebileceği gibi trafiğe kapalı bu bölgelere giriş yetkisi olan kullanıcılara yapılan tanımlamalarla otomatik olarak da geçiş sağlayabilirler.

Kollu bariyer sistemlerinin bu noktalarda tercih edilmelerinin en büyük avantajları, altyapıya çok fazla müdahale edilmeden set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile bariyer sisteminin rahatlıkla montaj yapılabilmesidir. Kollu bariyer sistemlerinde rahatlıkla kurulum yapılması için tek gereksinim duyulan düz bir zemin olması ve bariyer sisteminin bulunduğu noktaya sağlanacak 220 v şehir elektriği enerjidir. Ayaklı bariyer montajı yapıldıktan sonra verilen elektrik enerjisi ile aktif olarak çalışabilirler. Set içerisinde bulunan parça ve ürünler aracılığı ile tek bir merkezi olarak çalışmaları için başka hiçbir şeye gereksinim duymazlar. Ancak kollu bariyer sistemlerinin tek dezavantajı, trafiğe kapalı bu cadde ya da parklarda kullanılmasındaki amaç araçların geçişini engellemekle beraber insan trafiğini de olumsuz etkilememeleridir. Kollu bariyer sistemlerinde bariyer kolu kapı konumda iken araçların yanı sıra insanlarında geçişini engelledikleri için kullanımları tercih edilmeyebilir.

Ayaklı bariyer olarak kullanılacak en makul bariyer sistemi ise mantar bariyer sistemleridir. Mantar bariyeri sistemlerinde araçların geçişleri engellendiği gibi kollu bariyer sistemlerinde olduğu gibi kol mantığı ile çalışmadığı için insan trafiğini de etkileyecek bir durum söz konusu olmaz. Ancak kollu bariyer sistemleri gibi yüzeyin üzerine kurulmayıp ayaklı bariyer sisteminin yerin altına gömülmesinden dolayı kurulumları kollu bariyer sistemlerine göre daha zordur ve altyapıda düzenlemeler yapılması gerekir. Altyapı düzenlenip kurulumları yapıldıktan sonra tek gereken elektrik enerjisini sağlanmasıdır.

Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası adı altında ayaklı bariyer sistemleri ve mantar bariyer sistemleri ile siz değerli kullanıcılarımıza ürün hizmeti sağlamaktayız. Sahibi olduğumuz tüm ürünlerimizde olduğu gibi Avax markası ile de Türkiye genelinde hem sabit ürün fiyatları ile hem de uygun satış fiyatları ile sektörde bir adım öndeyizdir. Ürünlerin kurulumları için istenildiği takdirde kullanıcılar deneyimli destek ekibimizden telefon ile yardım alarak kendi kurulumlarını kendileri de yapabilirler. Eğer kurulum için teknik departmanları bulunmayan müşterilerimiz var ise destek ekibimizden randevu alarak uzman teknik ekibimiz aracılığı ile de kurulumların yapılması sağlanabilir.

Avax markalı ayaklı bariyer ürünlerimiz Türkiye koşulları düşünülerek tasarlandığından dış etken olarak ya da hava koşullarından dolayı hasar görmeleri imkânsız denilebilir. Dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında iç mekanizmaların hasar almasının önüne geçilmiştir. Tüm bu durumlar aşılarak yaşanabilecek arızalar karşısında sorunların hızlı bir şekilde giderilebilmesi için öncelikle destek ekibimizden telefon ile yardım alarak ile müdahaleler kullanıcılar tarafından yapılarak hızlı bir çözüme gidilebilir. Yaşanabilecek sorunların telefon desteği ile çözülememesi durumunda ise destek ekibimizden randevu alınarak ayaklı bariyer sistemlerine yerinde müdahale edilmesi de sağlanabilir. Perkotek firması olarak sahibi olduğumuz tüm ürünlerde verdiğimiz 10 yıl parça garantisi ile siz değer kullanıcılarımız mağdur edilmeden ürünlerinizin onarımları sağlanmaktadır. Böylelikle kullandığınız park bariyer sistemlerinin çalışmalarında bir aksaklık yaşamadan kısa süredeki çözümler ile aktif olarak çalışmalarına devam edebilirler sizlerde bu sistemlerden vazgeçmeden günlük işleyişlerinize devam edebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler