perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
  • Açıklamalar
  • Kılavuzlar
  • Broşürler
B 8100 Elektro Statik Boyalı Yarım BOY Turnikesi
  • perkotek.com

B 8100 Elektrostatik Boyalı Yarım Boy Turnike: Kompakt ve Güvenli Çözüm!

B 8100 Elektrostatik Boyalı Yarım Boy Turnikesi, 65 santimetre kol uzunluğuna sahiptir. Tehlikeli acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer. Böylece geçiş bu durumlarda çok daha basit olacaktır. Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları da sağlanabilmektedir. Bu turnikenin gövdesi, 1,5 milimetre saç üzeri elektrostatik gövdelidir. Turnikenin kol uzunluğu 65 santimetre olup kullanım alanı oldukça geniştir.

 

B 8100 Yarım Boy Turnike Teknik Özellikleri

 
Enerji Tüketme: 100/240 AC volt enerji ile çalışmaktadır.
Güç Tüketim: 60Watt güç harcaması yapar.
B 8100 Gövde: 1,5 sac üzeri elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir.
Sıcaklıklar: -20 derece & +60 derece arasındaki sıcaklar çalışma yapabilmesi için yeterli olacaktır.  
Turnikenin Boyutlar: 1200 milimetre x 1370 milimetre x 1360 milimetrelik ebatlara sahiptir.
Kollar: 65 santimetrelik uzunlukta kolları bulunur.
Yarım Boy Turnike Sistemi: Mikroişlemci kontrollü olarak çalışan turnike, tek bir bireyin geçiş yapmasına olanak tanır. Geçiş yapılan yönde, bir veri çıktısı verilmektedir. Bu çıktı, dijital olabileceği gibi aynı zamanda bilgisayar kontrolü esnasında doğrudan bilgisayara de gönderilebilmektedir. Elektrik gittiğinde otomatik bir şekilde serbest geçiş moduna geçerler.
Boy Turnikeleri Kontrol Yöntem: 256 adet turnike bir bilgisayar ile kontrol edilebilmektedir. Geçiş tetiklenmek için 3-50 volt DC, TTL, kuru kontak, CMOS veya Rs422, Rs232, Rs485 ile de bilgisayar kontrolleri yapılabilmektedir.
Tüm çevre birimlerini ve geçiş kontrol ünitelerine doğrudan bağlanılabilmektedir.
Alarm Geçişleri:  Yangın, deprem ve afet gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedirler. Güvenlik sistemlerine bağlanmaları oldukça basit olacaktır.
Üç Konumlu Göstergesi: Geçişe hazır olduğunda ise yeşil ok sürekli olarak yanar, geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak yanıp sönmektedir. Üç ışıklı konumlu göstergesi, turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yönden geçiş izni olmadığına dair kırmızı renkli “X” işareti yakmaktadır.
Ek Özellikleri: İhtiyaca uygun tüm besleme gerilimi şartları sağlanmaktadır.  
Özel Tasarımlar: Dekoratif görünümü, yumuşak ve sessiz geçişler yapabilmeniz için ideal bir çözümdür.   
Garanti Süre: Garantisi iki yıl boyunca devam etmektedir.  
Teknik Servis Desteği: Türkiye, Türki Cumhuriyetler, KKTC ve balkanlarda hızlı ve kesintisiz bir şekilde destek alabilirsiniz.
Kalite Belgesi: Iso200/Iso9001 ve TSEK kalite standartlarına sahiptir.
Turnike Sistemi Uygulama Yöntemi: Gövde rengi tercih edilebilmektedir ve sistemlerine özel bir giriş-çıkış ses efekti verilebilmektedir.
 
İlgili Arama Etiketi: geçiş turnikeleri, turnike fiyatı, vip turnike, hijyen turnikesi, yarım boy turnikesi, yarım boy turnikesi fiyatları, turnikeli geçiş sistemleri, güvenlik turnikeleri, personel turnike sistemleri, turnike sistemleri istanbul, kelebek turnike, turnike kapı
 
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler