perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Boy Turnikeleri: Güvenli ve Kontrol Edilebilir Geçiş!

Boy turnikeleri, stadyumlar başta olmak üzere ceza evleri, konser alanları ve girilmesi yasak olan tüm alanlarda kullanılabilmekte olan turnikelerdir. Boy turnikeleri, insan boyunu aştıkları için bu ismi almış olan turnikelerdir. Kullanımı ve montajının kolay olması sayesinde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan boy turnikeleri, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir farklı gövde özelliklerine sahiptirler. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan boy turnikeleri, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedirler. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan boy turnikeleri ise iç ortamlarda kullanabilmektedirler. Bu turnikelerin iç ortamlarda da dış ortamlarda da kullanılabilen modelleri; yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedirler. Bu sayede hem geçiş kontrolleri hem de geçiş kısıtlamaları bir arada elde edilmektedir.

Boy turnikeleri, ortalama olarak 225 santimetrelik bir yüksekliğe sahiptir. Dış hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına devam edebilen boy turnikeleri, üç kollu ve dört kollu olmak üzere iki farklı çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Bu turnikeler mikro işlemci kontrolüne sahiptirler. İki yönlü olarak da geçiş yapılmasına izin verirler.  Ancak bir taraftan geçiş yapılırken aynı anda diğer taraftan da geçiş yapılması mümkün değildir. Geçilen tarafta bir veri çıktısı bulunur. Bu çıktı dijital olabileceği gibi aynı zamanda doğrudan bilgisayar kontrollü olarak bilgisayara iletilebilmektedir. Üstelik elektrik kesilmesi gibi durumlarda da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilirler.

Boy turnikeleri, geçiş kontrol ünitesi tarafından diğer tüm çevre birimlerine kolayca bağlantı sağlayabilmektedir. Tek bir bilgisayar ile 256 adet turnikenin kontrol edilmesi mümkün olmaktadır. Üstelik bu turnikeler yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedirler. Bu turnikelerin kullanım kolaylığını sağlayan bir diğer etken de üç konumlu ışıklı göstergeleridir. Üç konumlu ışıklı göstergeleri, turnike geçişe hazır olduğunda sürekli olarak yeşil ok şeklinde yanıp sönmektedir Geçiş izni verildiğinde ise yeşil renkli olarak sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapıldığı sırada karşı yönde de geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.

Boy turnikeleri ile ihtiyacınıza uygun olan bütün çözümler üretilebilmektedir. İstediğiniz tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Yumuşak ve sessiz geçiş için harika bir seçenek olan boy turnikeleri, dekoratif ve özgün bir görünüme sahiptir. TSEK, ISO 9001 ve ISO 2000 gibi yüksek kalite belgelerine sahip olan boy turnikeleri ile özel olarak giriş ve çıkış efektleri verilebilirken, sistemlere özel olarak da gövde renginde değişiklik yapılabilmektedir.

Boy turnikeleri hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu turnikelerin fiyatlarıdır. Boy turnikeleri fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişiklik göstermektedir. Beraberinde kullanacak olduğunuz pdks cihazlar da sistemlerin genel fiyatları hakkında değişiklik gösterebilir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Avax boy turnikeleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu turnikelerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Siz de uygun fiyat garantisi ile boy turnikeleri satın almak için hemen şimdi bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler