perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BAGAJ TARAMA

X-Ray bagaj tarama cihazları, metal eşya tespiti yapabilmek için kullanılan cihazlardır. Organik ve inorganik ayrımı yaparak bagaj taraması yapan x-ray cihazları, yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda tercih edilmektedir. Hava alanları, askeriyeler, plazalar, fabrikalar, adliyeler, kamu kurum ve kuruluşları gibi pek çok alanda x-ray bagaj tarama cihazlarını basitçe kullanabilirsiniz. Özellikle günümüzde güvenliğe duyulan ihtiyacın her geçen gün artması ile birlikte bu cihazlara da ilgi artmaya başlamıştır. Peki, x-ray bagaj tarama cihazları nasıl kullanılacak? Bu cihazların kullanılabilmesi için öncelikle giriş yapılan alanlara montaj yapılaması gerekmektedir. Daha sonra da geçiş yaparken kişilerin ellerinde bulunan valiz, bavul, poşet, çanta gibi eşyaları xray bagaj arama cihazının konveyörüne bırakması gerekmektedir.

X-ray bagaj tarama cihazları, konveyörüne bırakılmış olan nesneleri x-ışını teknolojisi ile taramaktadır. X-ışını, sabit olan bir kaynaktan foto diyotların karşısına fırlatılmaktadır. Gönderilmiş olan x-ışını ve foto diyotlar arasında eğer bir nesne bulunuyorsa; x ışını nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadır. X-ışınlarının delmiş oldukları nesnelerin görüntüleri, şekilleri vs. özellikleri x-ray dedektörünün ekranına yansıtılmaktadır. X-ray bagaj tarama cihazlarının ekranları da cihazın özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Şöyle ki; ekranlar renkli ya da siyah-beyaz ekran olabilir. Siyah – beyaz ekranda cisimlerin sadece şekilleri göründüğünden ötürü olası tehlikeli metal eşyayı tespit etmek biraz zor olabilir. Ancak renkli ekranda bu tarz bir sorun yaşanmayacaktır. Renkli ekranda cisimler organik ve inorganik ayrımı yapılarak renkli bir şekilde ekrana yansıtılır ve renge göre madde ayrımı yapıldığından dolayı tehlikeli maddeleri tespit etmek çok daha basit olacaktır.

Organik ve inorganik madde ayrımından bahsedelim. Organik madde ve inorganik madde ayrımı yapabilen x-ray cihazları daha kullanışlıdır. Bu ayrım, maddenin içerdiği atom numarasına göre yapılmaktadır. Atom numarası 10’dan küçük olan maddeler organik madde olarak adlandırılmaktadırlar. Organik maddeler, x-ray bagaj tarama cihazı ekranlarında turuncu renkli olarak görüntülenmektedirler. Atom numarası 10 ile 18 arasında olan maddeler ise x-ray cihazı ekranlarında yeşil renkli olarak görüntülenmektedirler. Atom numarası 18’den büyük olan maddeler ise inorganik maddelerdir. İnorganik maddeler, x-ray bagaj tarama cihazı ekranlarında mavi renkli olarak görüntülenmektedir. Silah, bıçak, çakı gibi kesici ve delici tüm maddeleri anında tespit edebilmenizi sağlayacak olan x-ray cihazları sayesinde güvenilir alanlara anında sahip olacaksınız!

Perkotek ailesi olarak Secuda x-ray bagaj tarama cihazları Türkiye distribütörü konumunda olduğumuzdan dolayı üstelik x-ray cihazı fiyatları bizde oldukça uygundur. Güvenliğinizi neden riske atasınız ki? Günümüzde genellikle insanlar, başlarına üzücü bir olay geldikten sonra x-ray cihazına yönelmişlerdir. Neden bunu bekleyesiniz ki? Üstelik x-ray bagaj tarama cihazı ile sadece kesici ve delici aletleri tespit edebilmenin yanı sıra aynı zamanda narkotik ve patlayıcı madde tespiti de yapılabilmektedir. Ayrıca konveyörleri rahat kullanım sağlayabilmek için ileri ve geri hareket edebilmektedir. Böylece konveyörde yer alan görüntüleri sürekli olarak daha detaylı bir şekilde inceleme imkânı da bulunmaktadır. Genel olarak x-ray bagaj tarama cihazı fiyatları oldukça uygundur. Secuda x-ray bagaj tarama cihazları Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için de bu cihazın fiyatı oldukça uygundur. Satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Alanında tecrübeli ve uzman satış müdürlerimizde her zaman da size destek olacaklardır. X-ray cihazları ile her zaman güvende olun!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler