perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BAGAJ XRAY

Bagaj xray cihazları, üst düzey güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmakta olan cihazlardır. Günümüzde global ve etnik terörün artması ile birlikte de bagaj xray cihazları çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle günümüzde sıklıkla alışveriş merkezleri girişinde rastladığımız bagaj xray cihazları; iş merkezleri, plazalar, oteller, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, eğitim kurumları gibi birçok farklı alanda da kullanılmaktadır. Bagaj xray cihazları ile kesici, delici ve ateşli tüm tehlikelerin tespiti çok kolay olup aynı zamanda bu cihazlar ile katı ve sıvı patlayıcı maddeler de tespit edilebilmektedir. Tüm kargoların içerisi, içini açmadan kolayca kontrol edilebilir. Bagaj xray cihazları kullanarak metalleri tespit etmek hem daha basit hem de daha konforludur.

Peki, bagaj xray cihazları metal tespitini nasıl yapıyor? Bagaj xray cihazları metal tespitini x ışını ile yapmaktadır. X ışını sabit olan bir kaynaktan karşısındaki foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılmış olan x ışını ile foto diyotlar arasında eğer herhangi bir nesne varsa, ışınlar bu nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadır. X ışınlarının delip geçtikleri nesnelerin atom ağırlıkları, cinsleri ve şekilleri foto diyotlarca emilerek suret olarak da bagaj xray cihazları ekranlarına yansıtılmaktadır. Bagaj xray cihazları kalitesine göre bu görüntüler renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Renkli olarak tarama yapan bagaj xray cihazlarında renk tonlarına göre hangi atomları ihtiva ettiği de görüntülenebilmektedir.

Bagaj xray cihazları eğer ekrana nesneleri renkli olarak yansıtıyorsa, bu cihazın organik ve inorganik madde ayrımı yaptığını göstermektedir. Bagaj xray cihazları ekranlarına eğer bir nesne mavi renkli olarak yansıtılıyorsa, bu madde inorganik maddedir. İnorganik maddeler bagaj xray cihazları ekranlarına mavi renkli olarak yansıtılmaktadır. Kurşun, demir, krom, kalay, çelik ve altın bu elementlere örnek olarak gösterilmektedir. Bagaj xray cihazları ekranların yeşil renkli olarak yansıtılan nesneler ise karışık grup elementidir. Bu elementlere neon, magnezyum, alüminyum vb. Örnek olarak gösterilebilir. Bagaj xray cihazları ekranlarına turuncu renkli olarak yansıtılan nesneler ise organik maddelerdir. Organik maddelerin atom ağrılıkları 10’un altındadır. Azot, helyum, berilyum, oksijen vb. Elementler, organik maddeleri oluşturmaktadır.

Bagaj xray cihazları günümüzde artık çok daha geniş alanlarda kullanılıyor. Bunun nedeni, her geçen gün güvenliğe çok daha fazla ihtiyaç duyulması. Tabi ki bagaj xray cihazlarının kullanım alanlarının genişlemesi, uygun fiyatlara sahip olması sayesinde gerçekleşiyor. Bagaj xray cihazları fiyatları çok merak ediliyor olsa da bu cihazlar hakkında net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan cihazın modeline göre bu cihazların fiyatları değişebilir. Genel olarak bagaj xray cihazları fiyatları firmamızda çok uygundur. Tabi ki bagaj xray cihazlarını kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve el tipi metal üst arama dedektörleri ile uyumlu olarak kullanmak, güvenliğin arttırılmasını sağlamaktadır. Genel olarak bu sistemlerin fiyatları çok uygundur. Satın almak ya da bagaj xray cihazları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler