perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bariyer Sistemleri Ankara: Şehrinizde Güvenli Geçiş!

Genelde otopark yönetimlerinin ihtiyaç duymasının yanı sıra site yönetimleri, işletme yönetimleri gibi otopark alanları bulunan birçok bölgenin girişinde bariyer sistemine gerek duyulmaktadır. Ankara ilimizde de yeni yapılanan lüks sitelerde kullanılması en önemli örnekleridir. Ayrıca bariyer sistemleri Ankara da birçok resmi kurumumuzun da merkezi bulunduğundan bu kurumların giriş noktalarında güvenli geçişlerin sağlanması için kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra bu kurumlara ait personel lojmanlarının girişlerinde de bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Çünkü bu tür noktalarda araç geçişleri çok rahat olmamalıdır. Araçlar giriş noktalarına geldikten sonra gerekli kontrollerin yapıldıktan sonra içeri girebilmeleri gerekmektedir. Araçlar bariyer geçiş noktasına geldiğinde bekletilip araç altı arama aynaları ile araçlar kontrol edilmedir. Bariyer sistemleri Ankara ilimizde bu tür kurumlar nedeniyle ekstra bir ayrıcalığa sahiptir.

Bariyer sistemlerimiz dış müdahalelerden etkilenmeden kendi sistemi içerisinde çalıştığından kurum içerisindeki yetkili görevli onay vermediği takdir bariyer kolunun hareket etmeyeceğinden bir güvenlik zafiyeti ortaya çıkmayacaktır. Orijinal kutuları ve koruyucu köpükleri ile merkezimizden, Türkiye’nin her noktasına olduğu gibi bariyer sistemleri Ankara için de sevkiyatlarımız mevcuttur. Bu şekilde ürünler hiçbir darbeden etkilenmeden son kullanıcılara teslim edilirler.

Kurulumları gayet basit olup set içerisinde bulunan montaj aparatları ile montajları rahatlıkla yapılabilmektedir. Kurulum hakkında detaylı bilgi almak için geniş ve deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilebilir. Müşteri isteğine bağlı olarak uzman ekibimizce de kurulum yapılabilme seçeneğimiz mevcuttur. Türkiye’nin 81 ilinde olduğu gibi bariyer sistemleri Ankara’da da tarafımızdan yetkili kılınmış bayilerimiz tarafından da destek almanız mümkündür.

Çalışma ortamları Türkiye genelinde düşünülerek -20o C ve +60o C çalışma sıcaklığı arası olan bariyer sistemleri Ankara soğuğunda dahi sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Elektrostatik toz boya teknolojileri ile dış etkenlerden etkilenmeyen kasası ve araç çarpmalarına karşı iç mekanizma ve motorunun hasar görmesini engellemek için darbelere karşı dayanıklıdır. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası altında bulunan bariyer sistemlerimiz ile yaşanacak herhangi bir sorundan ve arızadan dolayı aynı şekilde destek ekiplerimizden yardım alınabilir. Ayrıca 10 yıl parça garantimiz bulunması sebebiyle aldınız ürünlerde yaşanacak sorunlarda dolayı kısa sürede çözüme ulaştığımızdan kullanıcı olarak bir problem yaşamazsınız.

Bariyer sistemleri Ankara hizmetimiz ile ayrıca otopark otomasyon sistemleri ile de kombine bir şekilde çalışabildiklerinde rahatlıkla birbirlerine entegre edilebilirler. Bu otomasyon sistemleri arasında en yaygın olanı HGS-OGS sistemi, son teknoloji olarak üretilmiştir. Böylelikle bariyer sistemi tam otomatik bir şekilde çalışacak hale dönüştürmektedir. Kullanıcı araçlarına tanımlanan HGS etiketler vasıtasıyla araçlar otopark otomasyon sistemine kaydedilir ve giriş çıkışlarını bu kayıtlar altındaki yetkilerine ve sürelerine göre yaparlar. HGS antenlerin etiketleri okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinde bariyer sisteminin bulunduğu geçiş noktasının alan olarak geniş ya da dar bir alanda bulunması olası etiket okuma sorunlarının geride bırakılmasına yardımcı olur. Kullanıcı istekleri doğrultusunda otomasyon sistemine yazılımsal ya da donanımsal olarak kısıtlamalar ya da koşullar eklenebilme opsiyonu sağlanabilmektedir. Kullanıcıların kullanmak istedikleri sistem doğrultusunda bariyer sistemine kartlı geçiş sistemi ya da parmak izi geçiş sistemleri ile de müdahale edilebilir. Böylelikle kullanıcılar bariyer sisteminden geçişlerini tanımlı kartları ya da parmak izleri ile sağlayabilirler.

Bariyer sistemleri Ankara hizmetimiz Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde devam etmektedir. Satın alma işlemi için siz de daha fazla zaman harcamadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler