perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL TAKİP SİSTEMİ FİYATLARI

Personel takip sistemi; günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler; yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Hangi cihazın kullanılacağı tamamen kullanıcıların tercihlerine kalmış olmakla birlikte ihtiyaca uygun olan farklı çözümler de üretilmektedir. Yüz tanıma sistemleri, en sık tercih edilen personel takip sistemleridir. Bunun nedeni, yüz tanıma sistemlerinin oldukça güvenilir olmasıdır. Çünkü bu sistemlerde kişilerin yüzlerinin kayıt edilen algoritmaları, her insanın yüzünde farklılık göstermektedir. Bu da oldukça güvenilir sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Yüz tanıma sistemlerinde kayıt hafızaları cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan yüz tanıma cihazlarının pek çoğunda aynı zamanda parmak izli, kartlı ve aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu cihazın tek dezavantajı güneş ışığıdır. Güneş ışığı, kameraya doğrudan isabet ettiğinde cihaz, kişilerin yüzünü okumakta güçlük çekebilmektedir. Bunun dışında da cihazın okuma yapmaması için herhangi bir sebep yoktur. Kişinin yüzünde sakal, bıyık, makyaj vb. olması okuma yapmasına engel değildir. Bu da yüz tanıma cihazlarının çok daha geniş alanlarda kullanılabilir olmasını sağlamıştır. Yüz tanımalı personel takip sistemi fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. 

Parmak izi cihazları ise yüz tanıma cihazlarından sonra personel takip etmek amacıyla en sık olarak kullanılmakta olan cihazlardır. Parmak izi cihazları, okumalarını parmak izi teknolojisi ile gerçekleştirmektedir. Parmak izi, parmağın uç kısmında yer alan izdir. Bu iz, her insanın parmağında farklılık gösterir. Eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahiptir. Bu sayede de personel takibinin vazgeçilmezleri arasındadır. Parmak izi cihazlarının bazı modellerinde aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede de geçiş kapasiteleri arttırılmaktadır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmak izi personel takip sistemi Türkiye dağıtıcısı konumunda da olduğumuzdan ötürü parmak izi personel takip sistemi fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken şey bizi aramak!

Kartlı personel takip sistemlerinde ise kişilerin geçiş yapabilmesi için kart tanımlamaları yapılması gerekmektedir. Bu kartlar mifare ya da proximity kart olabilmektedir. Bu kartların hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Kartlı cihazlar günümüzde geçiş kontrol sistemlerinde de oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra yemekhane takip sistemi, tuvalet takip sistemi vb. çok sık olarak kullanılmaktadır. Kartlı personel takip sistemi fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiiniz.

Personel takip sistemlerinde kullanılmakta olan cihazlar ile personel takip programının birlikte uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Personel takip programı; avans, prim, maaş vb. ödemelerin, izin günlerinin, tatillerin vb. günlerin hesaplamalarını program aracılığı ile takip edebilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede de personel takibi çok daha kolay bir şekilde yapılmış olacaktır.

Personel takip sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve personel takip sistemi fiyatlarını öğrenmek için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler