perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER SİSTEMLERİ ANKARA

Bariyer sistemleri Ankara modelleri otoparklarda araçların geçişlerini kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olan modelleri bulunmaktadır. Elektrostatik olan modeller iç ortamlarda ve paslanmaz çelik olan modeller ise dış ortamlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Kullanımları çok basit olan bu bariyerler, MN ve DZ olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. DZ bariyerlerin fiyatları, MN bariyerlerin fiyatlarına göre çok daha uygundur. Bu sebepten dolayı da her bütçeye uygun bir çözüm her zaman vardır. Bariyerleri sadece tek buton ile değil aynı zamanda çift buton ile de kontrol edebilirsiniz. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Yani bariyerin kolu açıksa kapatılır, kapalıysa açılmaktadır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Üstelik Avax bariyer sistemleri Ankara modelleri, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrol özellikleri sayesinde bariyerin kolu belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanabilecektir. Geçiş tetiklemesi için de kuru kontak verebilen bariyerler, tek bir bilgisayar ile 256 adet turnike kontrol edilebilmesine olanak tanımaktadır. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimleri ile de tetiklenebilen bu bariyerler, araçların geçiş yapmaları sırasında araçların bariyer kolu altında durması gibi bir durum söz konusu olursa, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklenmiş olsa bile bariyer kolunun aşağı yönlü hareketi sırasında güvenlik sensörleri bu hareketi engellemektedir. Araç geçişleri tamamlandığında da sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemlerine devam edilebilmektedir. Tırlar ve kamyonlar için ise ek olarak emniyet sensörleri yer almaktadır.

Avax bariyer sistemleri Ankara hizmetimizde Ankara’nın her iline özel olarak devam etmektedir. Elektronik devre mikroprosesör kontrollü olan bariyerlerimizin elektronik devrelerinin üzerlerinde opsiyonel tüm özellikler yer almaktadır ve daima kullanıma hazır olarak bulunmaktadır. Çevre bağlantıları da takılarak, sistemi her zaman masrafsız olarak geliştirebilmek mümkün olacaktır. Bu bariyerlerde kullanılan akü ve akü şarj ünitesi sayesinde de elektrik kesilmesi yaşanması durumunda 250 kez açma ve kapama işlemi gerçekleştirilebilecektir. Bariyer kolunun yukarı ve aşağı hareketi sırasında da cihazın üzerinde bulunan flaşör ikaz lambası, kol hareketini bitirene kadar sürekli olarak yanıp sönmektedir. Kullanılmakta olan bariyer sistemleri Ankara modellerinin kol uzunlukları, bariyer modeline göre değişiklik göstermektedir. Bariyer kolunun uzunluğu 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. 

Avax bariyer sistemleri Ankara modellerini aynı zamanda hgs ve ogs sistemi olarak da güvenle kullanabilirsiniz. Böylece otoparkınıza giriş ve çıkış yapan tüm araçların kontrollerini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Avax bariyer sistemleri Ankara hizmetlerimiz, kurulduğumuzdan günden bugüne dek devam ettirmekteyiz. Uygun fiyat garantisi ile siz de bu bariyerlere sahip olarak geçişleri kontrol altına alabilirsiniz. Neden vakit kaybedesiniz ki? Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçmek.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları