perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
  • Açıklamalar
  • Broşürler
  • Videolar
  • Montaj Görüntüleri
AVAX MX6 Otopark Bariyerleri
  • perkotek.com

Zarif ve anti-aging waterproof kasa tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken MX6 kollu otopark bariyeri, her türlü dış ortam ve hava koşullarında sorunsuz çalışır. Üzerindeki LED ışıklar ile gece görülmesini kolaylaştırıp. Bariyer kolu kapalı iken kırmızı X işareti yanar. Açıldığında ise yeşil ok işareti ile geçiş bilgilerini verir. 32-bit ARM dual-core işlemciye sahip olan park baryeri kendi iç donanımı ve bağlı bulunan diğer donanımlarla çok hızlı bir şekilde haberleşir.

 

AVAX MX6 Bariyer Teknik Özellikleri 

 
Bariyer Kasa Özellikleri: Bariyerin girişi yönünde bulunan ledler bilgilendirme ve aydınlatma amacıyla kullanılmaktadır. IP65 koruma sınıfı, alüminyum alaşımlı gövdesi ile elektronik toz boya sıkıştırma teknolojisiyle üretilmiştir.
Bariyer Motor Özellikleri: Bu bariyerimiz, güçlü 220 volt motora sahiptir. Enerji tasarrufu sağlamanıza imkan veren motoru, yüksek hızla ile açılma yapabilmek için tescilli kuvvet oranı teknolojisiyle birlikte mümkün olan en düşük dönüş hızını kullanmaktadır.
Bariyer Mekanik Yapı Özellikleri: İki kat boya ile korunan bu bariyerimiz, alüminyum alaşımlı profilden yapılmış parçalara sahiptir. Mekanik yapısı, %100 görev döngüsüne kadar yoğun kullanım için geliştirilmiştir.
Çalışma Performansı: Kontrolör tarafından elektronik dönüş hızı kontrolleri sayesinde bariyer kolunun hareketleri sessiz, muntazam ve hızlı olmaktadır.
Yay Yapı Özellikleri: Bariyerin yay yapısı oldukça güçlüdür. Yeni tasarlanmış olan yayı, mükemmel bir açma ve kapama sağlayabilmek için bütün kör nokta olan alanların ortadan kaldırılmasını sağlar. Üstelik yay basıncını manuel olarak ayarlayabilmek de mümkündür.
Giriş Güç Özelliği: 220AC/AC110  50/60HZ giriş gücüne sahiptir.
Bariyer Maksimum Gücü: 120 Watt
Koruma Sınıfları: IP65 koruma sınıfı.
Motor Sıcaklığı: -25℃ to 65℃
Çalışma Sağlama Süresi: 5 milyon devir çalışma sağlama süresi
Giriş Arayüzü Özellikleri: 100MS atım sinyali genişliği veya +12V sinyal.  
Malzemesi: Alüminyum alaşımlı profil malzemeden üretilmiştir.
Bariyer Görev Döngüsü: %100 görev döngüsü
Bariyer Kasa Boyutu: 35 cm × 29.5 cm× 106 cm
Bariyerin Ağırlığı: 50 kilogram ağırlığa sahiptir.
Uzaktan Kontrol Edebilme Mesafesi: ≤30M uzaklıktan kontrol edilebilir.
Yerden Yüksekliği: 83 santimetre yükseklik
Bariyer Kolu Hızı: 3s/6s hıza sahiptir.
Bariyer Kol Uzunluğu: 6 metre uzunluğa sahiptir.
 
Set İçeriği
 
İlgili Arama Etiketleri: bariyer, otopark bariyeri, LED bariyer sistemi, ışıklı otopark bariyeri, 6 metre bariyer, en güzel otopark bariyeri, kollu bariyer, otomatik bariyer, otopark bariyer sistemleri, kumandalı bariyer sistemi.
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler