perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER SİSTEMLERİ FİYAT

Bariyer sistemleri, otoparkların giriş ve çıkışlarını daha kontrollü ve güvenli bir hale getirebileceğiniz sistemlerdir. Bu sistemlerin önemi her geçen gün artmaktadır. Sistemin oluşturan en önemli parça bariyerdir. Bunun yanında kol oturma çatalı, emniyet fotoseli, flaşör lamba, uzaktan kumanda alıcı ünite, uzaktan kumanda, anten, etiketler de sistemin diğer parçalarıdır. Bariyer sistemleri, geniş kullanım alanına sahiptir. Özellikle sitelerde ve apartmanlarda oldukça sık olarak tercih edilen bariyer sistemleri, ogs ve hgs olarak da kullanılmaktadır. Peki, ogs ve hgs nasıl çalışır? Bu sistemlerin çalışabilmesi için öncelikle otoparkların giriş ve çıkışlarına 50 metreye kadar okuma yapabilen uhf antenlerin konumlandırılması gerekmektedir. Geçişlere izin verilecek olan araçlara da OGS ve HGS etiket tanımlaması yapılmalıdır. Bu etiketlerin plastik ve kâğıt olan modelleri bulunur. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılmaktadır. Plastik etiketler ise araçların plakalarına konumlandırılmaktadır. Bu etiketler, araç takip programına araçların ruhsat bilgileri, kullanacak olan kişilerin bilgileri, plaka bilgileri vs. ile kayıt edilmektedir. Plastik ya da kağıt etiket kullanılan bariyer sistemleri fiyat farklı olmayacaktır. Bu tanımlanan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline tcp-ip ile aktarılmaktadır. Bu şekilde sistem aktif hale getirilmektedir. Tanımlı olan etiketler ile geçiş yapmak isteyen araçları anten gördüğü zaman eğer etiketler tanımlı iseler geçiş yapmasına izin verecektir. Eğer tanımlı değilse de bariyer kolu açılmayacak ve geçişe engel olunacaktır.

Perkotek Teknoloji olarak Avax bariyer sistemleri, Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. O yüzden bariyer sistemleri fiyat firmamızda oldukça uygundur. Üstelik bariyerler ile pdks cihazlara da tetik verebilmek mümkündür. Bu da geçişleri kontrol altına alırken aynı zamanda da güvenli geçişler yapabilmenizi sağlamaktadır.

Bariyerlerin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani giriş alanınız ne kadar geniş ise kolu o oranda uzatmak, çift bariyer kullanmak ya da bariyerin kolunu kısaltmak mümkündür. Uzaktan kumanda ya da buton ile de bariyerleri kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki çift buton kontrolüdür. Çift butonlu geçişlerde bariyerin kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Tek buton kontrolünde ise butona her basışta sonraki komuta geçiş yapılmaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrollü olan bariyer sistemleri fiyat farklı olmaktadır. Ayrıca Avax bariyerler, zaman kontrol özelliğine sahiptirler. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyeri belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanması sağlamak da mümkündür.

Avax bariyer sistemleri fiyat hakkında bilgi almak için bizi aramanız gerektiğini unutmayın. Peki, bariyerlerin başka teknik, çarpıcı özellikleri var mı? Tabii ki. Avax bariyerler, sensör kontrol özelliğine sahiptir. Sensör kontrol özelliği sayesinde araç geçişleri esnasında bariyer kolunun altında herhangi bir cisim duruyorsa, kontrol ünitesi tarafından kolu tetikleseniz dahi kol kapanmaz. Kolun bu kapanmama özelliği, güvenlik sensörü sayesinde olmaktadır.

Elektronik devresi mikro işlemci kontrollü olan Avax bariyer sistemleri, çevre bağlantılara güvenle bağlanabilmektedir. Bariyer kolunun aşağı ve yukarı doğru hareket etmeleri esnasında cihazın üzerinde bulunan flaşör lamba yanarak kolun hareketini tamamlayana kadar yanıp sönmeye sürekli olarak devam etmektedir. Avax bariyer sistemleri ile siz de otoparklarınız güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik uygun fiyata. Bariyer sistemleri fiyat bilgisi için hemen bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları