perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS Bariyeri: Hızlı Geçişin Anahtarı!

Hgs bariyeri, otopark takip sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerlerdir. Hgs, hızlı geçiş sistemi demektir. Yani hgs bariyeri ile oldukça hızlı geçişler yapılmaktadır. Peki, hgs bariyeri teknik özellikleri nedir ve ne şekilde kullanılmaktadır? Hgs bariyerinin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; MN hgs bariyeri ve DZ hgs bariyeridir. Bu bariyer modellerinden hangisini kullanacak olduğunuz tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla beraber, DZ hgs bariyeri fiyatı, MN hgs bariyeri fiyatına göre daha uygundur. Bunun sebebi, bu bariyerlerin her türlü bütçeye uygun olmasının düşünülmesinden ileri gelmektedir. Bu bariyerlerin kol uzunlukları da her modele göre değişmektedir. Kol uzunlukları genellikle 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar, otoparkınızın giriş alanını karşılamak için idealdir. Satışını yapmakta olduğumuz hgs bariyerinin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olmak üzere iki farklı gövde özelliği yer almaktadır. Elektrostatik boyalı olan hgs bariyeri, iç ortamlarda yer alan otoparklarda kullanılmak için oldukça idealdir. Paslanmaz çelik gövdeli olan hgs bariyeri ise dış ortamlarda yer alan otoparkların girişlerinde kullanılmaktadır. Bu bariyerler, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilmektedirler. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesintisi yaşanması durumunda akü devreye girerek, kullanıma devam etme imkânı tanımaktadır. Bu sayede kullanım her zaman daha basit bir hal alacaktır.

Hgs bariyeri, sistemi oluşturan diğer elemanlar ile birlikte kullanıldığında, otoparka yapılacak olan giriş ve çıkışları kontrol altında tutmanızı çok daha kolay bir hale getirmektedir. Bunun için hgs bariyeri, hgs bariyeri etiketleri, hgs bariyeri antenleri, hgs bariyeri araç kontrol paneli, hgs bariyeri yazılımlarının bir arada kullanılması gerekmektedir. Sistemi kullanabilmek için öncelikle hgs bariyeri ve hgs bariyeri antenlerinin, araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her araç için bir etiket tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketler, kâğıt etiketler ya da sert plastik etiketler olmaktadır. Hangi etiketin kullanılacağı sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte kullanış şekilleri değişiklik göstermektedir. Kâğıt etiketler, araçların camlarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, öncelikle her araç için kayıt edilmelidir. Etiketleri kayıt ederken, araçların ruhsat bilgileri ve plaka bilgileri gibi bilgiler ile kayıt edebilirsiniz. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark hgs bariyeri geçiş kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem bu şekilde hazır hale getirilmekte olup kullanıma hazırdır. Hgs bariyeri sistemleri bu şekilde kullanılarak, yabancı araçların ve misafir araçların giriş ve çıkışları kontrol altına alınmaktadır.

Hgs bariyeri hakkında şüphesiz ki en çok merak edilenler arasında bu bariyerlerin fiyatları yer almaktadır. Hgs bariyeri fiyatları hakkında ancak net bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü bu bariyerlerin fiyatları, beraberinde kullanılacak olan sistemler ve aynı zamanda kol uzunlukları vb. gibi özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de bu bariyerler hakkında daha detaylı bilgi almak için veya hgs bariyeri fiyatlarını öğrenmek için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler