perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMİ FİYATI

Bilgisayar bağlantılı olarak çalışan bekçi tur sistemleri, güvenliğe ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Güvenlik görevlilerinin yer aldıkları her alanda kullanılabilen bekçi saatleri sistemleri, bekçinizin ne zaman nerede olduğunu bilmenizi sağlamaktadır. Şantiye, fabrika, holding, iş merkezi, hava alanı, marketler, mağazalar, oteller, otoparklar vb. pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bekçi tur sistemlerinin kullanımları çok basittir. Bekçi saati yanı sıra bu sistemi oluşturan başka elemanlar da bulunmaktadır. Yuva kartı, tur kartı, tur noktaları, bekçi takip programı bu elemanlardandır. Bekçi takibi yapmak için öncelikle bekçi tur noktalarının bekçilerin tur atması istenen noktalara konumlandırılması gerekir. Bekçiler tura başlamadan önce öncelikle kartlarını okutarak tura çıkacaklarını haber vermelidirler. Daha sonra bekçiler, birinci noktadan başlayarak bekçi saatini her tur kontrol noktasına sırası ile okutmalıdırlar. Son kontrol noktasına gelindiğinde ve bekçiler kalemlerini bu noktaya okuttuklarında da tur tamamlanmış olacaktır. Bekçiler geri döndüklerinde aktarım cihazına bekçi saatlerini koyduklarında tur sırasındaki tüm bilgiler, raporlamalar şeklinde görüntülenecektir. Bekçi devriye tur kontrol sistemi fiyatı kullanacağınız modeline göre farklılık gösterebilmektedir.

Yüksek kalite belgelerine sahip ve uygun bekçi devriye tur kontrol sistemi fiyatı ile bu sistemler, güvenliğe ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilmektedir. Yaşanan olayların sayısı göz önüne alındığında, bekçi tur sistemi kullanımı sayesinde olumsuz tüm olayların sistemin kullanılmasından sonra azaldığı gözlemlenmiştir. Her geçen gün bekçi tur sistemi kullanımı artsa da bireyler bu sistemleri kullanmak için öncelikle başlarından kötü bir olayın geçmesini beklemiştir. Bunu beklemeden bekçi tur sistemi kullanarak güvenliği kontrol altına almak her zaman çok daha iyi sonuçlar doğuracaktır.

Güvenlik görevlinizin isteyerek ya da istemeden bekçi tur kalemine vermiş oldukları darbeleri raporlayabilmek için siz de bekçi tur sistemi kullanabilirsiniz. Güvenliğinizden eğer şüphe ediyorsanız, bu sistemler tam da size göre. Saatlerce kamera kayıtlarını incelemenize hiç gerek yok. Bekçi tur kontrol sistemi sayesinde bekçilerinizin her an nerede olduklarını kolayca öğrenebileceksiniz.

Bekçi saatlerinden bahsedelim. Bekçi saatleri, yüksek kalite standartları belgelerine sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan bu kalemler, darbelere ve yere düşmelere karşı da dayanıklıdır. Okuma yapmaları esnasında titreşimli ve ışıklı uyarılar verebilen modelleri bulunmaktadır. Kötü hava koşullarında bekçi saatlerini kullanabilmek adına bu saatler, suya dayanıklı olarak üretilmişlerdir.  Bekçi devriye tur kontrol sistemi fiyatı da tercih edilen bekçi tur sisteminin modeline göre farklılık göstermektedir. Satışa sunmuş olduğumuz tüm bekçi tur sistemleri, zaten aynı işlevi görmektedir. Hepsinde güvenlik görevlisi takibi yapılmaktadır. Pil ile çalışmasını sürdüren bekçi saatleri, üretimleri sırasında son derece ağır koşullara maruz kalmışlardır. Üstelik bekçi saatleri ile tur sırasında oluşabilecek olan vukuatları da raporlayabilmek mümkündür. Bekçi devriye tur kontrol sistemi fiyatı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler