perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
TURNİKE SİSTEMLERİ FİYAT LİSTESİ

Türkiye distribütörü olduğumuz tüm ürünlerimizde olduğu gibi Avax markası ile de siz değerli müşterilerimize turnike sistemleri ile Perkotek firması olarak hizmet vermekteyiz. Turnike sistemleri fiyat listesi olarak Türkiye genelinde hem sabittir hem de distribütör olmamızdan dolayı en uygun fiyatlar firmamıza aittir. Kullanım alanları olarak site girişleri, şirket girişleri, okul girişleri, plaza girişleri, cezaevi girişleri gibi birçok örnek verilebilir. Kullanım alanlarına ve amaçlarına göre turnike modelleri farklılıklar göstermektedir. En yaygın olarak kullanılan bel tipi turnikeler bir diğer adıyla tripod turnikeler olarak adlandırılırlar. Klasik üç kollu turnike çeşitleridir. Güvenlik seviyelerinin en yüksek olduğu hataların kabul edilmediği noktalarda ise boy tipi turnike sistemleri kullanılmaktadır. En sık görülen noktalar ise stadyumlar ve cezaevleridir. Bunların yanı sıra estetik görünümleri ile kullanıcıların tercih ettikleri diğer modeller ise hızlı geçiş turnikeleri ve VIP turnike sistemleri elektronik çalışma mantığındaki turnike sistemleridir. Bunlarında dışında mekanik turnike sistemleri sınıfına giren kelebek turnike ve bağımsız turnike sistemlerimizde Avax markamız adı altında bulunmaktadır. Mekanik turnike sistemlerinde elektronik bir devre olmadığı için herhangi bir otomasyon sistemine entegre edilemezler. Ancak elektronik turnike sistemleri her türlü otomasyon sistemi ile uyumlu çalışabilmektedirler.

Kullanılacak otomasyon sistemleri için kullanıcı tanıma sistemlerimiz de distribütörü olduğumuz markalarda toplanmıştır. Strike markalı kartlı ve şifreli tanıma sistemleri, Magic Pass markalı parmak izi tanıma sistemleri ve Magic Face markalı yüz tanıma sistemleri olarak ayrılırlar. Ürünlerimiz her türlü ihtiyaçlar düşünülerek seçildiğinden yukarıda belirtilen sıra doğrultusunda adı geçen kullanıcı tanıma sistemi genel olarak bir sonraki markada ek bir özellik olarak kullanıcı tanıma sistemlerine eklenmiştir. Kısacası Magic Face markalı ürünlerin çoğunda Strike ve Magic Pass markalı ürünlerin özellikleri mevcuttur. Kullanıcı istekleri doğrultusunda istenilen kullanıcı tanıma sistemi seçilerek istenilen turnike sistemine uygulanabilir. Ancak tavsiye edilen kullanıcı tanıma sistemi, ilerleyen zamanlarda kullanıcı isteklerinin de değişebileceği göz önünde bulundurularak yüz tanıma sistemleridir. Örneğin ilk etapta yönetimin istekleri gereği tercih edilen kullanıcı tanıma sistemi kartlı geçiş sistemleri olarak belirlense de ilerleyen zamanlarda parmak izli ya da yüz tanımalı sisteme geçme ihtiyacı duyulabilir. Böyle bir durumda ek olarak yeni bir tanıma sistemi cihazı alınmaktansa sadece cihaz üzerinde bulunan tanıma özelliğinin değiştirilmesi yeterli olacaktır. Dolayısıyla yeni bir maliyetten kaçınılmış olunacaktır. Pdks cihazlar ile birlikte kullanıabileceğiniz turnike sistemleri fiyat listesi için bizi arayabilirsiniz. 

Ürün seçimlerinde sistemsel açıdan bir yanlışlık yaşanmaması için deneyimli satış ekimizden de yardım alınması tavsiye edilir. Örneğin güvenlik seviyesinin yüksek olduğu bir noktada tercih edilen boy turnike sistemine uygulanacak kullanıcı tanıma sistemi kartlı geçiş ya da şifreli geçiş sistemi olmamalıdır. Bu geçiş sistemlerinden birinin uygulanması durumunda bir güvenlik açığı ortaya çıkacaktır. Çünkü güvenliğin bu kadar önemli olduğu noktalarda başka kullanıcılara devredilemeyen ya da başkalarının eline geçme ihtimali olmayan yöntemler tercih edilmelidir. Bu tür noktalarda kullanılması geren kullanıcı tanıma sistemleri parmak izi geçiş sistemi ya da yüz tanımalı geçiş sistemi olmalıdır. Çünkü bu yöntemler kullanıldığında başka kullanıcılara paylaştırılma ihtimali yoktur. Turnike sistemleri fiyat listesinde fiyatlarımızın ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz. 

Tüm bu sistemler ile ilgili yaşanabilecek sorunlarda ise deneyimli destek ekibimizle irtibata geçişmesi yeterli olacaktır. İlk etapta telefon ile yapacakları yönlendirmeler sonucunda kullanıcıların sistemlere müdahaleleri ile sorunların giderilmesi sağlanacaktır. Yazılımsal sorunlarda ise destek ekimizin uzak masaüstü bağlantıları ile kendilerinin müdahaleleri seçeneği de kullanıcılara sunulmaktadır. Sorunların bu şekilde çözülememesi durumunda destek ekibinden alınan randevular sonucundan firmamıza ait teknik ekipler tarafından yerinde müdahalelerle sorunlar giderilebilmektedir. Turnike sistemleri fiyat listesi için alnında oldukça uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçin! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları