perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ KONTROL

Bekçi kontrol sistemleri güvenlik için ve bekçi takibi yapmak için olmasa olmaz haline gelen ve her alanda kullanıma oldukça uygun olan sistemlerdir. Bu sistemler, özellikle gece bekçilerinin kontrol edilebilmesi için muazzam bir çözümdür. Bekçi kontrol sistemleri günümüzde farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Güvenlik görevlisi olan her alanda tercih edilebilir olan bu sistemler ile güvenliğinizin ne kadar düzeyde sağlandığını raporlamalar ile takip edebilirsiniz. Aklınızda oluşan şüpheleri artık bir son verin! Bekçinizin belirlediğiniz saatlerde nerede yer aldığını rahatlıkla takip edebileceksiniz. Üstelik uygun fiyatlarla!

Bekçi kontrol sistemi; bekçi tanıtım kartı, kontrol noktaları, yuva, şarj adaptörü, bekçi takip yazılımı ve aktarım cihazından oluşmaktadır. Bu sistemlere öncelikli olarak bekçilerin kullanacağı kartlar tanıtılır. Tanıtılan kartlar, bekçiler tura çıkmadan önce okutulmalıdır. Bekçilerin devriye gezecekleri alanlara yerleştirilen kontrol noktalarına bekçiler bulundukları anda akıllı kalemleri 5 ile 7 santimetre mesafeden okutmalıdırlar. Özelikle bu kontrol noktalarının konulduğu alanlarda metallerin olmamasına dikkat edilmelidir. Kalemler okutulduğu andaki saat ve tarih bilgisi kaleme kaydedilir. Tur tamamlandıktan sonra kalem aktarım cihazına konularak bu bilgiler kalem içerisinden çekilmektedir.

Bekçi kontrol sistemleri kullanılmakta olan alanlar oldukça geniştir. Siteler, alışveriş merkezleri vb. farklı alanda kullanılmaktadırlar. Firmamız tarafından satışı yapılmakta olan dört farklı bekçi kontrol sistemi modeli bulunmaktadır. Bunlar; Perguard bekçi kontrol devriye sistemi, Perguard LCD bekçi kontrol devriye sistemi, Guard Tour bekçi kontrol devriye sistemi ve GuardX bekçi kontrol devriye sistemidir. Bu sistemlerin tamamı aynı çalışma mantığına sahip olmakla birlikte kullanımları oldukça basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı, bu sistemleri kolayca kullanabilmektedir.

Siz de bekçilerinizin mesai saatleri içerisinde nerelerde yer aldıklarından şüphe ediyorsanız bu sistemler tam size göre! Artık kuşkularınızdan kurtulacak ve rahatlığın tadını çıkaracaksınız. Üstelik bu sistemlerde kullanılan bekçi takip yazılımları Türkçe’dir ve isterseniz farklı dilleri de destekleyebilmektedir. Yazılım kullanılabilmesi için sadece çok kısa bir eğitimden geçirilmeniz yeterli olacaktır. Neden siz de özellikle geceleri uyurken bekçilerinizin devriye alanlarında yer alıp almadığını bilmemenin huzursuzluğunu yaşayasınız ki?

Bekçi kontrol sistemlerinde kullanılan akıllı kalemler suya ve tüm kötü hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmiştir. Yağmur, kar, rüzgâr ve basınç gibi durumlarda dahi bu kalemler asla zarar görmez. Paslanmaz çelikten üretilen kalemler, ayrıca su geçirmez özelliktedir. Bekçilerinizin tur gezmesi gereken tüm alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bekçi kontrol sistemleri fiyatı hakkında detaylı bilgi için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. Uzman ve alanında oldukça tecrübeli olan satış danışmanlarımız sizlere en uygun fiyat garantisini vererek güvenliğinizi kontrol altında tutmanıza destek olacak! Neden güvenliğinizi riske atıyorsunuz? Kötü durumlarla karşılaşmadan önce hemen bekçi tur sistemlerini deneyin. Göreceksiniz ki; güvenlik adına harika bir çözüm!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler