perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Manyetik kapı kilidi fiyatları, kullanılacak olan manyetik kapı kilidi modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak olan manyetik kapı kilidi fiyatlarını etkileyen en büyük özellik, bu kilitlerin tutuş güçleridir. Manyetik kapı kilidi tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan manyetik kapı kilidi fiyatları uygunluğu ile de çok daha tercih edilebilir bil hal almıştır. Manyetik kapı kilidini kullanmak için kilitlerin kapıların sabit olan kısımlarına takılması gerekmektedir. Buralara kilitler takıldıktan sonra da kapıların hareketli olan kısımlarına ise manyetik kapı kilidi aparatların takılması gerekmektedir. Takılacak olan aparatların LZ aparatı, L aparatı, Z aparatı ve U aparatı olmak üzere farklı modelleri yer almaktadır. Kilitler kapılara yapıştıkları anda da kapıyı kırsanız bile kapının açılması mümkün olmayacaktır. Tüm cam kapılarda güvenle kullanabileceğiniz manyetik kapı kilidi fiyatları teklifi almak için bize yazabilirsiniz.

Manyetik kapı kilidi fiyatları uygunluğu gibi elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıkları da oldukça uygundur. Bu kilitlerin kullanılacak oldukları kapı yapıları ahşap, demir, çelik, metal, pvc veya kompozit olabilmektedir. Bu kapılardan hangisinde kullanılacağı hiç önemli değildir. Elektronik kilitlerin tutuş gücü de beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik gösterir. Yani kapınızın yapısının da ağırlığının da ne olduğu hiç ama hiç önemli değildir. Bu kilitlerde enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı seçenek yer almaktadır. Kullanmak için ise kapıların sabit olan kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmeleri yeterli olmaktadır. Strike kapı kilitlerindeki dil mekanizmaları da paslanmaz çelikten olduğu için uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilmek mümkündür. Bir de selenoid bold pimli kilitler bulunmaktadır. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanmaları ile kullanılmaktadır. Tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişecektir. Manyetik kapı kilidi fiyatları gibi selenoid bold pimli kapı kilidi fiyatları da firmamızda çok uygundur. Bunun en büyük sebebi Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike kilitlerin Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdır. Siz de manyetik kapı kilidi fiyatları teklifi almak isterseniz 0850 811 80 00 arayarak bize ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları