perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Kontrol Saatleri: Güvenlikte Zamanında Denetim!

Bekçi kontrol saatleri sistemleri, güvenlik görevlilerinizin görevlerini yerine getirip getirmediğini kontrol etmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde güvenlik görevlinizin nerede olduğunu raporlamalar ile takip edebilirsiniz. Özellikle gece devriye gezmesini istediğiniz bekçilerinizin mesai saatleri içerisinde ne yaptığını, kontrol etmesi gereken noktaları kontrol edip etmediğini merak mı ediyorsunuz? O halde bu sistemler tam da size göre! Bekçi sistemleri ile tüm şüphelerinizden kurtulacaksınız ve güvenlik görevlinizin nerede olduğunu bekçi takip yazılımı raporlamaları sayesinde kolayca öğrenebileceksiniz.

Bekçi kontrol saatleri sistemleri ile şantiye, depo, fabrika, askeri alanlar ve siteler gibi yerlerin güvenliğini kontrol etmekle yükümlü olan bekçilerin hangi kontrol noktalarında yer aldıklarını raporlamalar ile öğrenebilirsiniz. Peki, nasıl? Kontrol noktalarını bekçilerinizin devriye gezmesini istediğiniz alanlara konumlandırın. Bekçiler devriyeye çıktıklarını haber vermek için öncelikle tura çıkmadan önce bekçi kartını okuturlar. Tura çıktıklarında kontrol noktalarından geçişlerinde akıllı kalemleri bu noktalara okuturlar ve o anın tarih ve saat bilgisi verilir. Böylece kolayca bekçilerinizi takip edebilirsiniz. Bekçi kontrol saatleri paslanmaz çelikten üretilmiştir. Tüm kötü hava koşullarına rağmen akıllı kalemleri güvenle kullanabilirsiniz. Bu kalemler yere düşmekten veya atılmaktan kesinlikle zarar görmezler. Kaliteleri ispatlanmış bu sistemler, okuma esnasında sesli ve titreşimli olarak uyarı vermektedir. Üstelik fener olarak da kullanabileceğiniz bu kalemler özellikle geceleri çok işinize yarayacak!

BEKÇİ KONTROL SAATLERİ FİYATLARI

Bekçi kontrol saatleri sistemleri fiyatları ne kadar? Bekçi kontrol sistemleri fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilir miyim? gibi sorularınızı duyar gibiyiz. Bekçi kontrol saatleri sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için profesyonel ve uzman satış danışmanlarımızdan 7/24 bilgi alabilirsiniz. Biz size güvenin ve uygun fiyatın garantisini veriyoruz! Vakit kaybetmeyin. En iyi çözümler ile güvenlik kontrollerinizi yapın ve rahat bir nefes alın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler