perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ

Bekçi kontrol sistemi, güvenlik görevlilerinin bulunduğu her alanda kullanılabilecek ve güvenlik görevlilerinin takibini sağlayacak sistemlerdir. Bu sistemler, sistemin modeline göre farklılık gösteren bekçi kalemi, kontrol noktası, bekçi devriye kartı, şarj adaptörü, veri aktarım kablosu ve kurulum cd’si ve yazılımdan oluşmaktadır. Bu ekipmanların tamamı bekçi kontrol sistemini oluşturmaktadır.

Bekçi kontrol sisteminde öncelikle bekçilerin kontrol etmesi istenilen alanlara kontrol noktaları yerleştirilmektedir. Bekçiler sisteme tanımladıkları kartlarını öncelikle devriyeye çıkmadan önce okuturlar. Daha sonra gidilen her kontrol noktasına kalem okutulmaktadır. Kalem, o an ki tarih ve saat bilgisini hafızasına alır. Bekçi, turu bitirdikten sonra kalemi aktarım cihazından koyarak veri aktarım kablosu ile kontrol edilen nokta bilgilerini raporlayabilmektedir. Aşağıda bekçi kontrol sistemi modellerimiz listelenmiştir.

Bekçi kontrol sisteminde kullanılan bekçi kontrol kalemi, ağır testlerden geçirilerek atmaya ve düşmeye karşı oldukça dayanaklı olduğu tespit edilmiştir. Kaliteli ve sağlam oluşu sayesinde uzun yıllar boyunca problemsiz kullanabileceksiniz. Ayrıca su geçirmez özellikte oldukları için bekçi kontrol kalemini tüm kötü hava şartlarına rağmen sorunsuz şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Okuma esnasında titreşimli ve ışıklı olarak kullanıcısını uyaran akıllı kalemler, aynı zamanda yüksek ışıkları sayesinde fener olarak da kullanılabilmektedir.

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ FİYATLARI

Bekçi kontrol sistemi, radyo frekansı ile çalışan kontrol noktaları sayesinde güvenlik görevlilerinin mesai saatleri içerisinde nerelerde dolaştığını bilmenizi sağlar. Özellikle gece bekçilerinin siz uyurken devriye gezip gezmediğini bilmeniz çok zordur. Bekçi kontrol sistemi sayesinde güvenlik görevlinizin geceleri devriye gezip gezmediğini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Alışveriş merkezleri, plazalar, toplu konutlar ve sitelerde sıkça rastladığımız bu sistemlere rağbet her geçen gün artmaktadır.

Yapılan araştırmalar, bir bekçinin sadece 24 dakika boyunca dikkati dağılmadan ekrana bakabileceğini göstermiştir. Bu da demek oluyor ki; güvenlik kameraları bekçilerin güvenliği sağlaması için yeterli değildir. Bu nedenden dolayı, bekçi kontrol sistemi güvenliğinizi sağlamak için olmazsa olmazlar sınıfındadır. Bekçi kontrol sistemi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Güvenliğini önemseyenlerin vazgeçilmezi olan bekçi kontrol sistemi uygun fiyat garantisi ile Perkotek’te! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler