perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA SİSTEMİ FİYATI

Yüz tanıma sistemi, günümüzde özellikle personelleri takip etmek için kullanılmakta olan bir sistemdir. Yüz tanıma sistemi fiyatı, kullanacak olduğunuz cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Çünkü kullanılacak olan cihazların tamamı farklı özelliklere sahiptir. Bu modellerin tamamının kayıt kapasitesi birbirinden farklıdır. Genel olarak yüz tanıma sistemi kayıt kapasiteleri bin ile yedi bin arasında değişir. Yani personel sayınızın ne olduğunun pek bir önemi kalmaz. Ayrıca birçok yüz tanıma sistemi modelinde parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapma özelliği de yer almaktadır. Bu sayede cihazın hem kayıt kapasitesi arttırılır hem de istediğiniz geçiş şeklini kullanabilirsiniz.

Yüz tanıma sistemi, kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritmasını kullanır. Bu da pek çok kişi tarafından bilinmez. Kişilerin yüzündeki alın, burun ve çene kısımları hiçbir insanda aynı değildir. Yani özellikle personel takibinde personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutmaları gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu da geçişlerin çok daha güvenilir bir hal almasına olanak tanımaktadır. Uygun yüz tanıma sistemi fiyatı ile bu sistemler, güvenilirliklerini kullanıldıkları her alanda ispatlamaktadır. Özellikle işletmelerde tercih ediliyor olsalar da günümüzde kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, plazalarda, okullarda, fabrikalarda, hastanelerde ve buna benzer pek çok alanda tercih edilebilmektedir. Yüz tanıma sistemi fiyatı, kullanıldığı alana göre değişiklik göstermez.

Yüz tanıma sistemi cihazlarının özelliklerinden bahsedelim. Bu cihazların birçok modelinde zil çaldırma özelliği yer alır. Zil çaldırma sayesinde cihaz belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde zil çalar ve böylece kişilerin toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilir. Özellikle bu özellik fabrikalarda personel takibi yapılması için kullanılmaktadır. Böylece tüm personellere aynı anda erişilerek toplu şekilde paydos ve mola saatlerini kullanmaları sağlanır. Bir diğer özellikleri ise Türkçe ve sesli geri bildirim veriyor olmalıdır. Bu sayede cihazın dilinden anlayacağınız için kullanması da bir o kadar basit olacaktır.

Uygun yüz tanıma sistemi fiyatı ile bu cihazlar sıkça personel takibi yapılmak için kullanılır. Ancak aynı zamanda öğrenci takibi, yemekhane takibi, üye takibi ve minibüs takibi için de çok sık olarak tercih edilmektedir. Yani aslında farklı pek çok amaç için kullanılabilir.

Yüz tanıma sistemi ile turnikelere ve kapılara da tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için yüz tanıma cihazlarının kapıların girişlerine monte edilmesi ve daha sonra da kilitler ile bağlantısının yapılması gerekir. Tanımlı olan kişiler cihaza okutma yaptıklarında kolayca geçiş yapabilirler. Yüz tanıma sistemi ile turnikelere tetik vermek için ise cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi ve bu şekilde yüz tanımlaması yapılması gerekir. Günümüzde turnikelere de tetik vermek için çok sık tercih edilirler. Bunun nedeni güvenlik bir yana, geçiş kısıtlamasının turnikeler kullanılarak aynı anda sağlanabilir olmasıdır.

Yüz tanıma sistemine yüzünü kaydetmek için cihazların yüksek çözünürlüklü kameralarına bakmanız yeterli olacaktır. Kayıt sırasında yüzünüzde makyaj, sakal, bıyık, gözlük vb. olması hiç önemli değildir. Çünkü yüksek çözünürlüklü kameraları ile yüz tanıma sistemi cihazları geçiş yapmanızı oldukça kolaylaştıracaktır. Yüz tanıma sistemi fiyatı, cihazların kamera özelliklerine göre de değişmeyecektir. Yüz tanıma sistemi fiyatı teklifi almak için bize yazabilir ya da cihazları yerinde inceleme fırsatı yakalamak için Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler