perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ

Bekçi kontrol sistemi, bekçilerin belirlenen zaman diliminde görev alanlarında olup olmadığını bilmenizi sağlayan ve bekçilerinizi 7/24 takip etme olanağı sunmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde; bekçi kontrol sistemi kalemi, bekçi kontrol sistemi takip yazılımı, bekçi kontrol sistemi kontrol noktası, bekçi kontrol sistemi bekçi tanıtım kartı bir arada kullanılmaktadır. Sistemi aktif olarak kullanmak için öncelikle bekçi kontrol noktalarının, bekçilerin geçmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Bu alanların, manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Bu işlemden sonra bekçiler devriye gezmek için çıkabilirler. Bekçilerin devriyeye çıkmadan önce bekçi tanıtım kartını okutmaları gerekmektedir. Kartı okuttuklarında, bekçilerin hangi saatler arasında çıkış yaptığı bilinmiş olacaktır. Bu işlemden sonra bekçiler, ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar bekçi kontrol sistemi kalemini okuturlar. Kalemlerin okunması anında titreşimli olarak bir uyarı verildiği için kalemin okutulduğu bilinebilecektir. Bu işlemden sonra da bekçiler, son kontrol noktasına geldiklerinde, tur işlemleri tamamlanmış olacaktır. Bu işlemden sonra bekçiler, bekçi kontrol sistemi kalemini, şarj aktarım yuvasına koyarlar. Aktarım yuvası, kalemin içerisinde yer alan bütün bilgileri bekçi kontrol sistemi yazılımına çekerek, bekçilerin devriyesi hakkında raporlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Bekçi kontrol sistemi kalemi, yüksek kalite kontrollerinden geçirilmiş olan ve tüm ağır koşullara tabii tutulmuş olan bir kalemdir. Sağlamlığı ve kalitesi ispatlanmış olan bekçi kontrol sistemi kalemi, düşseler veya yere atılsalar bile çalışmalarını sürdürmeye devam ederler. Bu kalemler aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahip olduklarından dolayı, dış ortamlarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedirler.

Perkotek Teknoloji olarak 4 farklı model bekçi kontrol sistemi satışımız bulunmaktadır. Bunlar; Perguard bekçi kontrol sistemi, Perguard LCD bekçi kontrol sistemi, Guard Tour bekçi kontrol sistemi ve Guardx bekçi kontrol sistemi. Bu sistemlerden hangisini kullanacağınız, tamamen sizin arzunuza kalmıştır. İstediğiniz bütün alanlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikle sitelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, plazalarda veya apartmanlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadırlar. Bunun yanı sıra holdingler, hava alanları gibi birçok alanda da kullanılmaktadırlar.

Yüksek kalite belgelerine sahip olan bekçi kontrol sistemi hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi ise bekçi kontrol sistemi fiyatlarıdır. Bekçi kontrol sistemi fiyatları için net olarak bir fiyat bilgisi verememekle birlikte, kullanılacak olan modeline göre değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Ancak Perkotek ailesi olarak bu sistemleri oldukça uygun fiyattan sattığımızı da bilmenizi isteriz. Bekçi kontrol sistemi kullanarak siz de bekçilerinizin 7/24 takibini yapabilirsiniz. Özellikle geceleri sizi kuşkuya düşürecek durumlar ile karşılaşıyorsanız, bekçi kontrol sistemi tam da size göre! Artık bekçilerin görev alanlarında yer alıp almadığını bilebileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler