perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Dedektör Kapı Fiyatları: Güvenlikte Ekonomik Seçenekler!

Dedektör kapı fiyatları, kullanılacak olan kapı tipi metal üst arama dedektörlerinin modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu dedektörlerin modellerinin farklılığını bu dedektörlerde bulunan zone bölgeleri belirlemektedir. Bir kapı tipi metal üst arama dedektöründe zone bölgesi ne kadar fazla ise metalin tespit edilmesi de bir o kadar basittir. Zone bölgesi demek, kişilerin üzerlerinde yer alan metallerin hangi noktalarda bulunduğunu bulmanızı sağlayan bölge demektir. Firmamız tarafından satışa sunduğumuz dedektör kapı fiyatları, farklı modeldeli dedektörlerimizde zone bölge sayısının farklı olması nedeniyle değişiklik göstermektedir. Dedektör kapıların kullanım alanları da çok geniştir. Hava alanları, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, okullar, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok farklı alanda tercih edilebilmektedir. Dedektör kapı sistemlerinin yüksek hassasiyet ayarı bulunmaktadır. Yüksek hassasiyet ayarı sayesinde en ufak metale bile alarm vermeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede olası tüm tehlikeli durumlar anında engellenebilecektir. Aynı zamanda kapı tipi metal üst arama dedektörlerinin ekranlarında alarmın kaç kez çaldığı da görüntülenebilmektedir. Ayrıca alarmın ses seviyesini de ayarlayabilmek mümkündür. Dedektör kapı ekranlarında o gün içerisinde kapıdan kaç kişinin geçtiği de görüntülenmektedir. Kurulumları da oldukça kolay olan dedektör kapı sistemleri, yüksek teknoloji kullanılarak her geçen gün geliştirilmekte olup çok daha hassas taramalar yapmaya elverişli hale getirilmektedir.

Dedektör kapı fiyatları çok merak ediliyor olsa da bu dedektörler hakkında çok merak edilen bir diğer konuda bu dedektörlerin ne kadar sağlam olduğudur. Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, ateşe ve suya karşı dayanıklılık dahi gösterebilmektedir. Yani oldukça sağlam ve kalitelidir. Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Secuda dedektör kapı fiyatları, bu dedektörlerin Türkiye ayağında dağıtıcı olduğumuz için çok uygun tutulmuştur. Yani uygun dedektör kapı fiyatları ile satın almak için doğru yerdesiniz.

Kapı tipi metal üst arama cihazları, el tipi metal üst arama dedektörleri ve xray bagaj arama ve tarama dedektörleri ile birlikte kullanılarak çok daha güvenli bir hale getirilmişlerdir. Özellikle hava alanlarında ve alışveriş merkezleri girişlerinde bu şekilde kullanılmaktadır. -20 derece ve +70 derece arası tüm çalışma sıcaklıklarında sorunsuz olarak kullanılmakta olan bu dedektörlerin açılış ekranlarında bir şifre bulunur. Bu şifreyi bilmeyen hiç kimse dedektör kapının ayarlarında değişiklik yapamayacaktır. Silah, bıçak, tabanca gibi tüm kesici ve delici aletlerin hızlıca tespit edilmesini sağlayan bu dedektörlerin sadece varlığı bile bu tarz girişimlerin engellenmesini sağlamaktadır. Dedektör kapı fiyatları teklifi almak isterseniz bize yazın. Ancak Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı bulabileceğinizi de unutmayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler