perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ PROGRAMI

Bekçi programı, bilgisayar bağlantılı bekçi devam kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan bir programdır. Bekçi programı sayesinde bekçilerin hangi saat aralıklarında görev alanlarında yer aldığını kolayca öğrenebilirsiniz. Bekçi programı, bekçilerin yaptıkları giriş ve çıkışların daima kontrol edilebilmesine olanak tanımaktadır. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan bekçi programı; sitelerde ve alışveriş merkezlerinde oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Bekçi programı kullanılmakta olan sistemlerden bahsedelim. Bu sistemlerde; bekçi programı, bekçi devriye tur kalemi, kontrol noktaları, bekçi tanıtım kartı, şarj adaptörü veya modele göre şarj cihazından oluşmaktadır. Bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle tur kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmeleri istenilen alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Kontrol noktaları, her alana yerleştirilirken özellikle o alanlarda manyetik alan olmamasına dikkat edilmelidir. İlk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar bekçiler, bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol kalemini okuttuklarında, tur bu şekilde tanımlanmış olmaktadır. Bekçilerin tura çıkmadan önce, bekçi tanıtım kartını, bekçi programına okutmaları gerekmektedir. Çünkü hangi saatte çıktıklarının da bilinmesi gerekmektedir. Bekçilerin bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol kalemini okutmaları sırasındaki saat ve tarih bilgileri doğrudan bekçi programına gelmektedir. Bu şekilde raporlar hazırlanmaktadır. Bekçi programı kullanımı da çok basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı oldukça kolay bir şekilde kullanım sağlayabilecektir.

Bekçi tur kontrol sistemlerinde kullanılan kalemlerin teknik özelliklerinden bahsedelim. Bu kalemler, yüksek kaliteli olmakla birlikte oldukça dayanıklıdırlar. Pek çok ağır koşuldan geçirilmiş olan bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol kaleminin dayanıklılığı ispatlanmıştır. Pek çok kez test edilerek satışa çıkarılmışlardır. Bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol kalemi, yere atılmaktan veya düşmekten etkilenmezler. Su geçirmez oldukları için tüm olumsuz kötü hava koşullarına karşı da dayanıklılık göstererek, dış ortamlarda dahi güvenle kullanılabilmektedir. Bekçi programında tüm hareketlerin görünmesini sağlayan bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol kalemi, şarjı bitmiş olsa bile içerisinde yer alan bilgiyi üç sene boyunca hafızasında saklayabilmektedir. Bu sayede asla veri kaybı yaşamanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol sistemlerinin firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; Guard Tour bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri, Guardx bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri, Perguard bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri ve Perguard LCD bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleridir. Hangisini kullanacak olduğunuz tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte tamamı oldukça kaliteli ve sorunsuz kullanım sunmaktadır. Bekçi programı ile de tüm bu modeller sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri ve özellikle bekçi programı hakkında çok merak edilenlerden bir tanesi, bu sistemlerin fiyatlarıdır. Bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur sistemleri fiyatları ve bekçi programı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler