perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Saati Fiyatları: En Uygun ve Güvenilir

Bulundukları bölgelerin güvenliğini sağlamak için bekçilerin bu bölgelerde dolaşmaları ve belirli turlar yapmaları gerekir. Bekçilerin çalışma grupları genel olarak vardiyalı olduğundan gün içinde bu görevlerin yapılması daha nizami yapılabilir; ancak gece vardiyaları düşünüldüğünde genel olarak kontrol edecek bir yetkili olmadığından, iş ahlakında yoksun olan görevliler tarafından bu durum suiistimal edebilir. Yetkilerin bu gibi durumlarda en çok dert yandığı konu da bekçilerin görevden kaçmaları ve genellikle mesai saatlerini uyuyarak geçirmeleridir. Bu gibi durumlarda bekçi saatleri kullanılarak hem bekçilerin görevlerini yapmaları sağlanır hem de yetkililerin iş yükünün hafifletilmesi sağlanmış olacaktır. Türk mühendisler tarafından firmamız adına özel olarak üretilen ürünler ve Türkiye distribütörü olduğumuz yurtdışı menşeili ürünler olan Guard Tour, Perguard ve GuardX markaları ile bu konuda kullanıcılarımıza destek vermekteyiz. Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlarında Perkotek olarak firmamıza ait olması ile beraber tüm kullanıcılarımızın ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde bekçi saati fiyatları sabittir. Bekçi saatleri genel olarak; fabrikalar, iş merkezleri, depolar, alışveriş merkezleri, polis merkezleri, askeri birlikler gibi noktalarda kullanılmaları yanı sıra bekçi ve güvenlik görevlilerinin uygulandığı her türlü noktada kullanılabilir.

Bekçi saatleri kurulumları ve kullanımları bakımından gayet basit sistemler olduklarından destek ekibinden alınacak kısa bir eğitimle rahatlıkla kullanımları sağlanmaktadır. Kurulum aşamasında ilk olarak yapılması gereken veri transferlerinin ve raporlamaların yapılacağı bilgisayara bekçi saatine ait sürücülerin yüklenmesi ve bekçi takip yazılımın kurulmasıdır. Yazılım kurulduktan sonra bekçilere ait tanıtım kartları ve bekçilerin tur esnasında okutacakları tur noktaları yazılıma tanımlandıktan sonra noktaların bu noktaların ilgili bölgelere montajlarının yapılması gerekecektir. Bu işlemler sonrasında bekçilerin görevleri gereği dolaşmaları gereken turların saatleri ve süreleri yazlıma tanımlandıktan sonra bekçi saati kullanıma hazır olacaktır. Bekçi saatleri aktarım ve şarj ünitelerinden bağımsız tamamen portatif ürünler olduğundan kullanımlarında bir sorun yaşanmamaktadır. Kullanım aşamasında bekçiler tura başlamadan önce ilk olarak kendilerine ait kartları bekçi kalemine okutmalıdır ki bekçi kalemi o esnada hangi bekçinin görevde olduğunu anlayabilsin. Sonrasında bulundukları bölgelerdeki ilgili noktaları dolaşarak bekçi kalemini okumaları gerekir. Bekçi kaleminin şarjı bitse dahi bu okutulan bilgiler kalemin hafızasında uzun yıllar saklanabilir. Bekçi kalemlerinin bataryaları uzun süreler dayanabildiğinden sürekli şarj edilmeleri gerekmemektedir. Tam dolum yapılması halinde kullanım yoğunluklarına göre farklılık göstererek bataryaları ortalama 1 ay dayanabilmektedir. Kullanım yoğunluğunun az olduğu bölgelerde ise bataryalarının 2 aya kadar dayanabildiği gözlenmiştir. Kullanılacak olan bekçi saati fiyatları da modeline göre değişebilmektedir. 

Bu kadar uzun süreler bataryalarının dayanabilmesi, bataryası bitene kadar transfer yapılmaması gerektiğini göstermez. Bekçi takip yazılımı üzerinden alınacak raporların hatasız ve sağlıklı olabilmesi için günlük ya da haftalık gibi periyotlarla veri transferinin yapılması tavsiye edilir. Bekçi takip yazılımına ilk veri transferi yapılan tarih ile son veri transferi yapılan tarih arasında istenilen rapora detaylı olarak ulaşılabilir. Bekçi kalemlerinde bulunan ve modellere göre farklılık gösteren fener özelliği ile gece vardiyalarında bekçilere tur esnasında yardımcı olunur. Bekçi saatleri kullanım alanları gereğince kesinlikle su geçirmez olmaları yanı sıra darbelere karşıda dayanıklı olarak üretilmişlerdir. Ayrıca kalem içerisinde bulunan darbe sensörleri ile bilinçli ya da bilinçsiz oluşan tüm darbeler kalem hafızasında saklanmaktadır. Oluşan bu darbelere ilişkin bekçi takip yazılımından alınacak darbe raporlarında oluşan darbenin hangi görevlide meydana geldiği saniyesine kadar belirtilmektedir. Böylece bekçilerin kalemleri kullanımı hakkın bilgi sahibi olunur ve ilgili bekçiden rapor doğrultusunda savunması alınabilir. Bekçi saati fiyatları için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler