perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ

Üst arama dedektörü, kişilerin üzerinde yer alan metalleri tespit etmek için kullanılmaktadır. Güvenlik ve geçiş kontrolü sağlamanıza olanak tanıyan üst arama dedektörü, 3 farklı gruba ayrılmaktadır. Kapı tipi metal üst arama dedektörü, el tipi metal üst arama dedektörü ve xray bagaj ve çanta metal üst arama dedektörü… Kapı tipi metal üst arama dedektörü, ZONE bölgelerine göre metal araması yapmaktadır. Bir cihazda ZONE bölgesi ne kadar çoksa, geçiş de o kadar basit olacaktır. Bu dedektörler kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, belediyelerde, plazalarda, holdinglerde, alışveriş merkezlerinde ve buna benzer pek çok alanda tercih edilebilmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan üç farklı kapı tipi metal arama dedektörü bulunmaktadır. SEC 600, SEC 200 ve SEC 100 kapı tipi dedektöründen istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Metal kapı tipi üst arama dedektörü, yanlarında bulunan metal eşya sehpasına telefon gibi metal olan eşyalar bırakılmaktadır. Kişi dedektörden geçiş yaparken üzerinden bulunan bıçak, silah gibi tüm metaller kapı tipi metal arama dedektörü ile kolayca tespit edilebilmektedir. Yoğun ve hızlı geçişlerde %100 performans ile geçiş yapabilirsiniz. 255 farklı hassasiyet ayarına sahip olan bu cihaz, hassasiyet seviyesi ayarlandığında metal toka, madeni para, kemer tokası gibi gereksiz alarm oluşturacak olan ürünleri yok saymaktadır. Uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilen kapı tipi metal üst arama dedektörünün ekranında kaç geçiş yapıldığı görülebilmektedir. Üstelik su geçirmez olduğundan dolayı da sadece iç mekanlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da tercih edilebilmektedir.

El tipi metal üst arama dedektörü de kapı tipi metal üst arama dedektörü ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu dedektörün çalışma frekansı 22 khz’dir. 9 voltluk bir çalışma enerjisine sahip olan dedektör, demir olan metalleri ve diğer metalleri birbirinden ayırt edebilmektedir. Üstelik düşük bataryada titreşimli ve ışıklı bir uyarı vermektedir. Hassasiyet ayarı da yapabilen bu cihaz, opsiyonel olarak şarj edilebilmektedir. Geniş bir tarama alanına sahip olan el tipi metal üst arama dedektörü, yüksek duyarlılık ve çekiciliğe sahiptir. Kolay bir kullanıma sahip olan bu dedektör, gelişmiş teknoloji ile üretilmiştir. Portatif ve rahat kılıfı sayesinde kolay bir kullanım sağlanmaktadır. Özellikle sitelerde sıkça kullanılan bu dedektör, titreşimli uyarılar verebilmektedir.  Belediye, alışveriş merkezi, hastane, kamu kurum ve kuruluşu gibi alanlarda da sıkça tercih edilen bu dedektör, güvenlik görevlisi yer alan her alanda kullanılabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan bu dedektörleri satın almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xray bagaj tarama cihazları ise tıpkı kapı tipi ve el tipi metal üst arama dedektörleri gibi metal eşya taraması yapmak için tercih edilmektedir. Xray cihazlarının kullanımları çok basittir. Operatörlerinin kısa bir eğitimden geçirilmesi kullanım sağlamaları için yeterli olacaktır. Bu cihazlar ile organik ve inorganik madde ayrımı yapılarak tarama yapılmaktadır. Bu taramalar, maddenin atom numarasına göre belirlenmektedir. Xray metal üst arama dedektörü renkli ekranları sayesinde metal eşyaları bu sayede basitçe tespit edebilmenizi sağlar. Perkotek ailesi olarak Secuda üst arama dedektörü Türkiye distribütörü olduğumuz için de bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için neden zaman kaybedesiniz ki? Tek yapmanız gereken şey hemen bize ulaşmak. Arayın ve kampanyalı fiyatlardan faydalanma şansı yakalayın.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler