perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Sistemi: Güvenlikte Kesin Çözüm!

Bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi, güvenliğe ihtiyaç duyulmakta olan alanlarda, güvenlikten sorumlu bekçilerin takip edilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kullanım alanları içerisinde en bilindik olanı, sitelerdir. Sitelerde güvenlik görevlilerini bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi ile takip ederek, özellikle geceleri görev alanlarında yer alıp almadıkları bilinebilir. Bunun için bilgisayar bağlantılı bekçi sisteminin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bilgisayar bağlantılı bekçi sistemini; bekçi tur ve yuva kartı, tur kontrol noktası, bekçi sistemi kalemi, bekçi takip programı oluşturmaktadır. Bilgisayar bağlantılı bekçi sistemini kullanmaya başlamak için öncelikle bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara, tur kontrol noktaları konulur. Tur kontrol noktası konulacak olan bu alanların manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Manyetik alanlar bu noktaların frekansını bozabilmektedir. Daha sonra tura çıkacak olan her güvenlik görevlisine özel olarak “bekçi tanıtım kartı” tanımlanır. Güvenlik görevlileri tura çıkmadan önce bu kartları okutarak, tura çıkacaklarının bilgisini verirler. Böylece tura başlamış oldukları saat bilinebilir. Daha sonra ilk kontrol noktasından başlayarak, son kontrol noktasına kadar sırayla bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kalemi, kontrol noktalarına okutulur. Bu kalemin okutulması sırasında titreşim olarak uyarı verdiği için zaten kullanımı çok basittir. Son kontrol noktasına bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kalemi okutulduğunda tur tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kalemi modeline göre aktarım yuvasına konularak ya da aktarım kablosu ile sağlam ve kaliteli bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kalemi içerisindeki bilgiler, bekçi takip programına aktarılmaktadır. Böylece bekçilerin hangi saatlerde, hangi alanlarda yer aldığı bilinebilecektir.

Bilgisayar bağlantılı bekçi sisteminde kullanılan sağlam ve kaliteli kalemler, atmaktan ya da yere düşmekten zarar görmezler. Zaten bu özellikleri sayesinde günümüzde her geçen gün daha sık olarak tercih ediliyorlar. Üstelik suya karşı dayanıklı olmalarından dolayı da olumsuz tüm hava koşullarına karşın kullanılabilmektedirler. Oldukça ağır testlere tabi tutulduktan sonra bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kalemi satışa sunulmuştur. Bilgisayar bağlantılı bekçi sistemini günümüzde siteler dışında plazalarda, holdinglerde veya alışveriş merkezlerinde de güvenle kullanabilirsiniz.

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi modeli bulunmaktadır. Bunlar; guardtour bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi, guardx bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi, perguard bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi ve perguard lcd bilgisayar bağlantılı bekçi sistemidir. Tamamı aynı amaç için kullanılan bu moıdellerde, bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kalemi farklılık göstermektedir.

Yüksek kalite belgelerine sahip olan bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kullanımının güvenliğe ihtiyaca duyulan alanlarda gerçekleştirilmesi, yaşanan vakaların da azalmasını sağlamıştır. Üstelik bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi kalemini fener olarak da kullanabilmek mümkündür. Geceleri bir görüş açısı etme imkânı sunmaktadır. Bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi hakkında çok merak edilen bir konu da fiyatlarıdır. Bilgisayar bağlantılı bekçi sistemi fiyatları, kullanılacak olan modele göre değişmektedir. Bu yüzden fiyat teklifi almak için hemen şimdi bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler