perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Tur Kontrol Sistemi: Güvenliğinizi Geleceğe Taşıyın!

Bekçi tur kontrol sistemi, güvenlik görevlilerinizi takip edebilmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Sitelerde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, hava alanlarında, kamu kurum ve kuruluşların, işletmelerde ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilen bekçi tur kontrol sistemi, bekçilerinizi 7/24 sürekli olarak takip edebilmenizi sağlamaktadır. Bekçi tur kontrol sistemi sayesinde özellikle geceleri görevli olan bekçilerinizin siz uyuyorken görev alanlarında yer alıp almadığını kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu sistemin kullanımları çok eski zamanlardan bu zamana dek gelmiştir. Her zaman var olanı korumak, kaybolduğunda yerine koymaktan çok daha mantıklıdır. Bu ilke ile yola çıkan yöneticilerde, güvenlik görevlilerini işe almışlardır. Bekçiler için gece belirlenen noktaların turlanması, olaylı engellemek açısından sınır ihlali ya da yangın başlangıcı gibi durumlarda anında haberdar olmak adına da oldukça önemlidir. Her ne kadar gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik kameraları, alarmlar, aktif olan bariyerler kullanılsa da bir insanın sürekli olarak dolaşarak etrafı kolaçan etmesi hırsızlar için en caydırıcı sebeplerden birisidir. Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak bizler de %100 yerli sermaye ile bekçi tur kontrol sistemi üreterek son 2 senede satış rekortmeni haline geldik. Özellikle gece bekçilerinin görevleri sırasında uyumalarını ve turları atlayarak görevlerini yapmamalarını engellemek için kesinlikle bekçi tur kontrol sistemi kullanılması gerekmektedir.

Bir bekçi tur kontrol sisteminde aranacak en büyük özelliklerden bir tanesi şüphesiz ki, dayanıklı olmasıdır. Bu yüzden bizler üretim aşamasında çeliği tercih etmekteyiz. 304 kalite paslanmaz çelikten üretilen bekçi tur kontrol sistemleri kalemleri, darbe emiciler ile desteklenmektedir. Tamamı çelik olan bekçi tur kontrol sistemi kalemi, düşmelere ve darbelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Su geçirmez özellikte olduğu için de dış mekanlarda da aynı zamanda tercih edilebilmektedir. Şu an ki sistemde ağırlık merkezi arkaya alınmış şekilde olup aralarında darbe emici katmanlar kullanılmıştır. Bekçi tur kontrol sisteminden kurtulmak için elbette ki akıllı kaleme zarar vermek isteyen güvenlik görevlileri de olacaktır. Zaten en çok da bunlar düşünülerek kalem- darbelere, yere atılmaya ve düşürülmeye dayanıklı olarak üretilmiştir.

Donanımı kusursuzca üretilmiş olan bekçi tur saatinin yazılımının da mükemmel olması gerekmekteydi. Dünya normlarında kendisini kanıtlamış olan bekçi tur kontrol sistemi programımız Delphi dilinde yazılmıştır. Üstün hızı ile etkin raporlamaları sayesinde anında istenen sorgunun sonucunu görebilirsiniz. Keskin ışığı ve yüksek sesi ile okuma yaptığından ötürü okuma bilgisini de güvenlik görevlisine bildirerek sonraki tura yönlendirilmesini sağlamaktadır. Bekçi tur kontrol sistemi programı da çok amaçlı düşünülmüş olup gündüz araçların giriş ve çıkış saatlerinin takibinin de yapılabilmesini sağlar. Geceleri ise güvenlik görevlisi takibine devam etmektedir. Ayrıca son versiyonunda yazılım minibüsler için derlenerek minibüs takip sistemi olarak günümüzde hizmete sunulmuştur.

Bekçi tur kontrol sistemi günümüzde o kadar geniş bir alanda kullanılmaktadır ki, hemen hemen her alanda rastlanabilmektedir. Herhangi bir problem olduğu anda call center ekibimiz 5 dakika içerisinde gerek uzaktan erişim ile gerekse de telefon ile iletişime geçebilmektedir. Satın almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler