perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Fiyat: Ekonomik ve Güvenilir Çözümler!

Bekçiler ve güvenlik görevlilerinin çalışma sistemleri genel olarak vardiyalı sistemlerdir. Bekçilerin görevleri itibariyle yaptıkları görevin takibi zaten zor işlemken özellikle gece vardiyalarında bu işlem daha da zorlaşmaktadır. Görevlerini yapıp yapmadıkları yetkililer tarafından kontrol edilmek zorundadır. Çünkü yaptıkları görevler kayıt altında tutulabilecek bir işlem olmadığı için bu durum iş ahlakından yoksun çalışanlar tarafından suiistimal edilebilir ve görevlerin yapılmamasından dolayı güvenlik zafiyetleri ortaya çıkacaktır. Bulundukları bölgelerde güvenlik zafiyetlerinden dolayı meydana gelebilecek maddi ya da manevi zararlar, kullanılması gereken bekçi tur kontrol sistemi fiyat farkları düşünüldüğünde durumun ciddiyeti anlaşılacaktır. Bekçi tur kontrol sistemi kullanılarak bekçilerin yapmaları gereken görevlerin kayıt altına alınması ve raporlar ile takip edilmesi sağlanabilir. Türkiye distribütörü olduğumuz yurtdışı menşeili ürünler ve Türk mühendisler tarafından firmamız adına üretilen yerli ürünler olan Guard Tour, Perguard ve GuardX modelleri ile kullanıcılarımıza bu konuda destek vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genlinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber bekçi tur kontrol sistemi fiyat listeleri en uygun şartlarda hazırlanmıştır.

Uygun bekçi tur kontrol sistemi fiyat ile sunulan bu sistemler ve bekçilerin kullanacağı devriye kalemleri, modellere göre farklılık gösteren fener özelliği ile özellikle gece vardiyalarında kullanıma kolaylık sağlamaktadır. Devriye kalemlerinin uzun ömürlü şarjları ile yetkilerin sürekli kontrol etmeleri gerekmez. Kullanım yoğunluklarına göre farklılık gösteren şarj süreleri ortalama 1 ay kadar dayanabilmektedir. Kullanım yoğunluğunun az olduğu noktalarda ise bu sürenin 2 aya kadar çıktığı gözlemlenmektedir. Bekçi kalemleri kullanım alanları açısında tamamen su geçirmez üretilmeleri yanı sıra insan gücüyle oluşabilecek darbelere karşıda dayanıklıdırlar. Ayrıca içerisinde bulunan darbe sensörleri ile bilinçli ya da bilinçsiz oluşan tüm darbeler saniyesine kadar hangi görevli personelde meydana geldiği kaydedilmektedir. Böylece yetkililer, bekçilerin kalemleri kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilir ve ilgili görevli hakkında duruma göre savunması alınarak hakkında idari işlem yapılabilir. Bazı modellerde kalemin ağırlık merkezi arka kısmı alındığından olası düşürmelerde kalem içerisinde elektronik devrelerin olmayan kısımdan ilk darbenin alınması sağlanır. Böylece elektronik kısımlara alınan darbenin şiddeti minimuma indirgenerek ulaşır ve hasar görmeleri de azaltılmış olur.

Bekçi tur kontrol sistemlerinin kurulum ve kullanımları gayet basit ürünler olmalarının yanı sıra bekçi tur kontrol sistemi fiyat tahmin ettiğinizden de çok uygundur. Üstelik alınacak kısa bir eğitimle kullanımları kolaylıkla sağlanmaktadır. Kurulum aşamasında ilk yapılması gereken veri transferi ve raporlamaların yapılacağı bilgisayara ilgili bekçi tur kontrol sistemine ait sürücülerin tanımlanması ve bekçi takip yazılımının yüklenmesi gerekmektedir. Sonrasında bekçilere ait tanıtım kartları ve turların yapılacağı bölgelere ait tur noktalarının sisteme tanımlanmasından sonra ilgili bölgelere tur noktalarının montajları yapılması gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında bekçilerin dolaşmaları gereken turların saatleri ve süreleri sisteme tanımlandıktan sonra bekçi tur kontrol sistemi kullanıma hazır olacaktır. Kullanım esnasında bekçiler ile olarak kendilerine ait tanıtım kartlarını sisteme okutmaları gerekmektedir ki devriye kalemi o sırada hangi bekçinin görevde olduğunu anlaması gerekir. Sonrasında bekçiler bulundukları bölgeleri tur tanımlarına göre dolaşırlar ve montajları yapılmış olan tur noktalarını devriye kalemine okuturlar. Okutulan tüm bu bekçi kartı ve tur noktası bilgileri devriye kaleminin şarjı bitse dahi uzun yıllar boyunca kalem hafızasında saklanabilir. Bekçi takip yazılımından raporların sağlıklı alınabilmesi kalem içindeki bilgilerin yazılıma transfer edilmiş olması gerekmektedir; yani, bu bilgilerin uzun süreler saklanabiliyor olması veri transferinin yapılmamasını gerektirmez. Alınacak raporların sorunsuz olabilmesi için günlük ya da haftalık gibi periyotlarla düzenli olarak veri transferinin yapılması gerekmektedir. Bekçi tur kontrol sistemi fiyat için bizi arayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler