perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Kontrol Kalemi: Güvenlik Görevlileri İçin Kolay Kontrol!

Güvenlik kontrol kalemi, bekçi takibi yapılmak için kullanılmaktadır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi, bekçilerin takip edilmesi için bir sistem halinde kullanılmaktadır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi, binlerce defa test edildikten sonra satışa sunulmuştur. Atmaktan, yere düşmekten vb. Durumlardan zarar görmezler. Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi, yüksek kalite belgelerine sahiptir. Güvenlik ihtiyacı duyulan tüm alanlarda güvenle kullanılabilir. Bu sistemlerin kullanılması, yaşanan olayların azalmasını sağlamaktadır. Üstelik Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi el feneri olarak da kullanılmaktadır. Yani geceleri bir görüş açısı elde etmenizi sağlar. Okuma yaptıklarında titreşimli olarak uyarı verebilen Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi, her geçen gün daha geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri; güvenlik kontrol kalemi, bekçi tanıtım kartı, kontrol noktaları, takip programı, şarj aktarım yuvası veya modeline göre şarj kablosundan oluşmaktadır. Sistemleri kullanmaya başlamak için öncelikle bekçilerin tura çıkmadan önce bekçi tanıtım kartını okutması gerekmektedir. Bu kartın okutulması, tura başlandığını belirtmektedir. Daha sonra kontrol noktalarının montajı yapılmalıdır. Tur kontrol noktalarının montajının yapılacak oldukları alanların manyetik alanlar dışında olması gerekmektedir. Bekçiler ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar okuma yaptıklarında tur tamamlanmış olmaktadır. Güvenlik kontrol kalemi, okutulan tur kontrol noktalarına yaklaştırıldıklarında titreşimli olarak uyarı vererek, okuma yaptıklarını bildirmektedir. Daha sonra aktarım yuvasına konulduğunda, güvenlik kontrol kalemi üzerindeki tüm bilgiler bekçi takip programına aktarılmaktadır. Böylece bekçiler hakkında tüm bilgiler alınmış olur.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri, günümüzde özellikle sitelerde kullanılmaktadır. Sitelerde kullanılan Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri sayesinde, güvenlik görevlilerinin hangi saatlerde, nerelerde olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede güvenliğinizden şüphe etmenize gerek kalmaz. Özellikle geceleri çalışmakta olan güvenlik görevlilerinin siz uyurken, devriye gezip gezmediğini merek ediyorsanız Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri tam da size göre. Bu sayede siz uyurken bekçiler nerede ise raporlamalarda bunları görebilirsiniz.

Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri modeli bulunmaktadır. Perguard bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri, Perguard LCD bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri, Guard Tour bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri ve Guardx bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri. Tamamı aynı amaç doğrultusunda kullanılan bu modellerde, güvenlik kontrol kalemi farklılık göstermektedir.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri hakkında çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Perguard Bilgisay bilgisayar ar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri, Perguard LCD bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri, Guard Tour bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemleri ve Guardx bilgisayar bağlantılı güvenlik kontrol kalemi sistemlerinin tamamının fiyatı firmamızda çok uygundur. Teklif almak için tek yapmanız gereken hemen şimdi bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler