perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TUR SİSTEMİ FİYAT

Bekçilerin çalışma vardiyalarında yapmaları gereken görevlerin takibini kontrol etmek görevleri itibariyle zor bir işlemdir. Görev esnasında bir yetkili olmadığı sürece görevlerini yapıp yapmadıklarını tespit etmek özellikle gece vardiyalarında imkânsız denilebilir. İşte bu noktada yetkililerin işlerini kolaylaştırmak için bekçi tur sistemleri kullanılması yeterli olacaktır. Türkiye distribütörü olduğumuz ve Türk mühendisler tarafından firmamız adına üretilen yerli ürünlerimiz ile Guard Tour, Perguard LCD, Perguard ve GuardX markaları adı altında siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanmaları için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla bekçi tur sistemi fiyat açısından bakıldığında en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Kullanımları gayet kolay olup yetkililer bekçi takip yazılımında bulunan detaylı raporlama modülü ile istenilen raporlara ulaşabilirler. Kullanım alanları olarak fabrika ve depolar başta olmak üzere toplu konut siteleri, alışveriş merkezleri, plazalar, iş merkezleri, polis merkezleri, askeri alanlar olarak örneklendirilebilir.

Bekçi tur sistemleri; bekçi tur kalemi, şarj ve aktarım ünitesi, bekçi tanıtım kartları ve devriye tur noktalarından oluşan bir sistem olup bekçi takip yazılımı tarafından da gerekli takip yapılmaktadır. Kullanım ve kurulumları bakımında gayet basit olmalarından dolayı alınacak kısa bir eğitimle rahatlıkla kullanılabilirler. Kurulum aşamasında ilk etapta yapılması gereken ilgili raporlamaların yapılacağı bilgisayara bekçi takip yazılımının kurulması ve deriye kalemine ait sürücülerin bilgisayara tanımlanmasıdır. Sonrasında sistemde kullanılacak bekçilere ait tanıtım kartları ve devriye turlarına ait noktaların sisteme tanımlanmasıdır. En son aşamada ise bekçilerin devriye turlarını yapmaları gereken saatler ve süreler bekçi takip yazılımına tanımlanır. Kullanım aşamasında ise bekçiler ilk olarak bekçi kartlarını devriye kalemine okuturlar ki sistem o esnada hangi bekçinin görevde olduğunu anlayabilsin, sonrasında ilgili bölgeye tur noktalarını sırası ile dolaşarak devriye kalemini okuturlar ve okutulan tüm bu bilgiler kalemin hafızasında uzun sürelerce tutulabilir. Bekçi kaleminde saklanan bu veriler bilgisayara aktarılarak istenilen raporlamaların alınması yapılabilir. Bekçi tur sistemi fiyat uygunluğu sayesinde kullanılmayan alan kalmayacak.

Devriye kalemleri tamamen portatif ürünler olup uzun süreler dayanabilen şarjları ile sürekli şarj edilme ihtiyaçları duymazlar. Kullanım yoğunluklarına şarjlarının ortalama 1 ay kadar dayanabilmektedir. Kullanım yoğunluğunun fazla olmadığı noktalarda ise şarjlarının 2 aya kadar dayanabildiği gözlemlenmektedir. USB port destekleri şarj üniteleri ile akıllı telefonlarda olduğu veri transferi yaparken şarj olmaları da sağlanabilir. Kalemin şarjı bitse dahi içerisindeki bilgi silinmediğinden istenildiği zaman bekçi takip yazılımına verilerin aktarılması sağlanabilir, ancak raporlamaların sorunsuz ve sağlıklı yapılabilmesi için günlük ya da belirli periyotlarla veri transferlerinin yapılması tavsiye edilir. Bekçi takip yazılımına ilk yapılan veri transferi ile sonra yapılan veri transferi arasında belirlenen tarihlerde istenilen raporlara ulaşılabilir. Devriye kalemleri kullanım alanları gereği darbelere karşı dayanıklı olmakla beraber kesinlikle su geçirmez cihazlardır. Böylece açık alanlardaki kullanımlarda kötü hava koşullarında da rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca içerisinde bulunan darbe sensörleri sayesinde devriye kaleminde oluşacak bilinçli ya da bilinçsiz darbeler kalemin hafızasında saklanır. Bekçi takip yazılımında bu darbelere ilişkin yapılan raporlamalar sonucunda hangi bekçide darbelerin oluştuğu saptanabilir. Böylece bekçilerin kalemleri kullanımı hakkında da bilgi sahibi olunabilir. Devriye kalemi içerisinde bulunan devrelerin hasar görmemeleri için kalemin ağırlık merkezi kalemin en arka noktasına alınmıştır. Böylece kalem yere düşse dahi elektronik devrelere darbe minimuma indirgenerek gidecektir. Devriye kalemlerinin modellerine göre farklılık gösteren ve üzerinde bulunan fener özelliği ile gece vardiyalarında bekçilerin görevlerini daha rahat yapabilmeleri için kolaydık sağlamaktadır. Bekçi tur sistemi fiyat hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler