perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MIKNATISLI İÇ KAPI KİLİDİ

Strike mıknatıslı iç kapı kilidi, cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike mıknatıslı iç kapı kilidi, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılarak kullanılmakta olan kilitlerdir. Strike mıknatıslı iç kapı kilidi kullanılacak olan kapılarda, kapıların hareketli olan kısımlarında da Strike mıknatıslı iç kapı kilidi aparatlarının kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan Strike mıknatıslı iç kapı kilidi aparatlarının farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; L Strike mıknatıslı iç kapı kilidi aparatı, LZ Strike mıknatıslı iç kapı kilidi aparatı, U Strike mıknatıslı iç kapı kilidi aparatı ve Z Strike mıknatıslı iç kapı kilidi aparatıdır. Hangi aparatın kullanılacak olduğu, tamamen kapı yapısına göre değişmektedir. Strike mıknatıslı iç kapı kilidi modellerimizde tutuş gücü de bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram, yüz seksen kilogram ve altmış kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani kapı ağırlığınızın ne olduğunun bir önemi kalmadan, Strike mıknatıslı iç kapı kilidi kullanabilirsiniz. Strike mıknatıslı iç kapı kilidi kullanmak için bu kilitlerin öncelikle, kapıların sabit olan kısımlara takılması gerekir. Kapıların hareketli olan kısımlarındaki aparatlara, mıknatıslama mantığı ile yapışırlar. Strike mıknatıslı iç kapı kilidi tutuş gücü oldukça yüksek olduğu için kilidin aparata yaptığı anda kapıyı kırsanız bile, yüksek tutuş gücü sayesinde kapıyı bırakmayacaktır.

Strike mıknatıslı iç kapı kilidi hakkında çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu kilitlerin kullanım alanları ve Strike mıknatıslı iç kapı kilidi fiyatlarıdır. Strike mıknatıslı iç kapı kilidi kullanım alanları, tüm cam kapıların yer aldığı alanlardır. Cam kapı olan her alanda güvenle kullanılabilirler. Bu sebeple kullanım alanları da oldukça geniştir. Strike mıknatıslı iç kapı kilidi fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Ancak Strike mıknatıslı iç kapı kilidi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan Strike mıknatıslı iç kapı kilidi modeline göre bu kilitlerin fiyatları değişmektedir. O yüzden Strike mıknatıslı iç kapı kilidi fiyat teklifi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

Strike mıknatıslı iç kapı kilidi dışında kullanılan bir diğer kilit modelimiz, selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile çalışmalarına devam etmektedirler. Bu kilitlerde tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Strike mıknatıslı iç kapı kilidi dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit modeli de elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarıdır. Bu kilitler, tüm geçiş kontrol cihazları ile birlikte tetiklenebilmektedir. Bu sayede uzaktan kumanda yahut buton ile kontrol edilebilmeleri mümkündür. Buton ile kontrol ederek, ofislerde kapıların açılması için kullanılabilirler. Bu kilitlerin enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları