perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BİYOMETRİK YÜZ TANIMA

Biyometrik yüz tanıma sistemleri, biyometik tanıma metotları arasında şüphesiz ki en kullanışlı ve en güvenilir olan sistemlerdir. Yüz tanıma üreticileri tarafından pek çok farklı biyometrik yüz tanıma cihazları geliştirilmiş olsa da bunlar içerisinde en çok tercih edileni ve en başarılısı Magic Face biyometrik yüz tanıma cihazlarıdır. Bu cihazlar, kişilerin yüz algoritmalarını okuyarak geliş yapılabilmesini sağlamaktadır. Magic Face biyometrik yüz tanıma cihazlarının önde olmasının en büyük sebebi, mevcut olan yüz metotlarına sıralama farklılıkları ve eklentiler ile tanıma yapabilmesidir. Farklı kullanım amaçlarına göre de birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bu cihazların kullanım alanları da çok geniştir. Kamu kurum ve kuruluşlarında, alışveriş merkezlerinde, plazalarda, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, belediyelerde, işletmelerde ve buna benzer pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilmektedir. Biyometrik yüz tanıma cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programı, üyelerin takibini yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, öğrenci takibi yapmak için öğrenci takip programı ve tuvalet takibi yapmak için ise tuvalet takip programının birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu program ile kullanılabilecek olan birçok farklı model biyometrik yüz tanıma cihazı bulunmakta olup hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize göre değişmektedir.

Biyometrik yüz tanıma cihazları; kişilerin, çene, burun ve alın kısımlarında yer alan algoritmayı tanıyarak geçiş yapmayı sağlar. Kişilerin yüzünde bu alanlar herkeste farklı olduğu için de takip sırasında kimsenin bir başkası yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Biyometrik yüz tanıma cihazlarına kişilerin yüzleri okutulurken, kişilerin yüzünde gözlük, makyaj, sakal ya da bıyık olmasına rağmen kolayca okuma yapılabilmektedir. Biyometrik yüz tanıma cihazlarının çok yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olması, bu şekilde güvenli ve kolay geçişlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Pek çok farklı model biyometrik yüz tanıma cihazlarında yüz tanıma yanı sıra aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Bu geçişlerin kayıt kapasitelerinin arttırılmasını sağlamaktadır. Kapılara, bariyerlere ve turnikelere de biyometrik yüz tanıma cihazları ile tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için biyometrik yüz tanıma cihazları ile kilitlerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller ile Amerikan kapılara, pvc kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara, demir kapılara, ahşap kapılara ve cam kapılara kolayca tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik verebilmek için ise biyometrik yüz tanıma cihazlarının turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnike kollarında geçiş, sadece yüzü tanımlı olan kişiler tarafından yapılacaktır.

Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılan biyometrik yüz tanıma cihazları, her bütçeye uygun olan modellere sahiptir. Biyometrik yüz tanıma cihazları fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Kaliteli cihazlar ile geçişler artık 7/24 kontrol altında olacak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler