perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KOLLU BARİYER FİYATLARI ANKARA

Kollu bariyer sistemleri hizmetimiz İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Sivas, Muğla, Manisa gibi Türkiye’nin tüm illerinde devam etmektedir. Kollu bariyer fiyatları Ankara olsun, İstanbul olsun, Adana olsun tüm Türkiye’de aynıdır. Peki, bu bariyerler ne işe yararlar ve nasıl kullanılabilirler? Kollu bariyerler, otoparkların giriş ve çıkış alanlarında kullanılmakta olan bariyerlerdir. Bu bariyerler günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Kamu kurum ve kuruluşları, siteler, belediyeler, fabrikalar, hastaneler, okullar gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmekte olan bu bariyerler, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilirler. Ogs ve hgs olarak kullanabilmek için beraberinde otopark takip programı, otopark anteni, anten etiketleri, kontrol paneli de bir arada kullanılmalıdır. Sistemi bu şekilde kullanabilmek için öncelikle bariyerlerin ve antenlerin montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra her araç içi bir etiket tanımlaması yapılır. Antenlerin modellerine göre kullanılacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve plastik etiketler olarak farklı modelleri bulunmaktadır. Kâğıt olan etiketler araçların camları üzerine yapıştırılmak üzere kullanılırken, sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Araçların üzerinde yer alan etiket anten tarafından görüldüğünde eğer etiket tanımlı ise bu bilgi kontrol paneline iletilerek kontrol edilmektedir. Eğer etiket tanımlı ise bariyer kolu açılarak geçiş imkânı sunulmaktadır. Sistemi bu şekilde kullanmak çok kolaydır.

Kollu bariyer fiyatları Ankara modellerinde çok uygun olmakla birlikte bu modellerin kullanılabilir olan üç farklı çeşidi yer alır. Bunlar; MN bariyerler, DZ bariyerler ve MX bariyerdir. Bu modellerin aslında tamamı aynı amaç için kullanılıyor olsalar da fiyat olarak farklılık gösterebilirler. Farklı bütçelere hitap edebilmek adına farklı modelleri üretilmektedir. Bu bariyerlerde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak oldukları otoparkların giriş alanına göre farklı kol uzunluğuna sahip olan bariyer kullanılabilmektedir. Eğer kullanılacak olan alandaki giriş alanı 6 metreden de fazla ise birden fazla bariyer bir arada kullanılabilmektedir.

Kollu otopark bariyerlerinin gövde özellikleri de iç ve dış ortamlar için farklılık gösterebilir. Dış ortamlarda kullanılabilmekte olan otopark bariyerlerinin gövdeleri paslanmaz çeliktir. Bu sayede suya karşı bir dayanıklılık göstererek, dış ortamlarda güvenle tercih edilebilir. İç ortamlarda kullanılmakta olan kollu bariyerlerin gövdeleri ise elektrostatik boyalıdır. Bu bariyerleri butonlar veya uzaktan kumanda ile de kontrol edebiliriz. Buton kontrolünde çift buton veya tek buton olarak farklı iki seçenek yer almaktadır. Üstelik bu bariyerler; yangın, deprem ve afet gibi acil tüm durumlarda serbest geçiş moduna geçerek kullanıcısını uyarabilmektedir. Böylece olası tüm kötü durumlarda dahi kullanım basite indirgenmiş olmaktadır.

Kollu bariyer fiyatları Ankara modelleri hakkında eğer çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler