perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BURSA PDKS

Bursa pdks hizmetimiz Bursa’nın; Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, İnegöl, Gemlik, Mustafa Kemal Paşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Büyükorhan ve Harmancık ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden bugüne dek personelleri takip edebilmeniz adına bu sistemleri Bursa’da da satışa sunmuş bulunmaktayız. Tabi ki hizmetimiz sadece satış yapmak ile bitmiyor. Satış sonrası destek ile de herhangi bir problem yaşadığınızda destek vermeye devam ediyoruz.

Bursa pdks cihazlarının kullanılmakta olan üç farklı modeli yer almaktadır. Bu cihazların tamamı oldukça güvenilirdir. Özellikle de yüz tanıma Bursa pdks cihazları ve parmak izi Bursa pdks cihazları çok sık tercih edilmektedir. Bunun sebebi yüz tanıma ve parmak izi cihazlarında her kişide farklı olan algoritmaların kullanılmasıdır. Bu sayede personellerin birbirleri yerine geçiş yapmaları mümkün değildir. Bu da mükemmel bir personel takibi anlamına gelmektedir. Ancak kartlı Bursa pdks cihazları için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Bu cihazlarda kartlar kullanılmaktadır. Personellerin birbirleri yerine kart okutması gibi bir durum söz konusu olduğu için günümüzde genellikle geçiş kontrolü için tercih edilmektedir. Bursa pdks cihazları ile birlikte bir de personel takip programının birlikte kullanılması gerekmektedir. Bursa pdks programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programı kullanmak için kısa bir eğitim almak yeterli olacaktır. Eğitim sonrası her son kullanıcı kolayca kullanım sağlayabilecektir. Bursa pdks programı, farklı birçok özelliğe sahiptir. Bu program ile otomatik olarak mail gönderebilirsiniz. Bu sayede program tarafından elde edilen raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak iletilebilecektir. Bursa pdks programı ile birden fazla pdks cihazını da bir arada kullanabilmek mümkündür. Program sayesinde personellerin cihazlardan giriş ve çıkışlara el ile müdahale etmeleri durumlarında bunları da raporlarda görebilirsiniz. Bursa pdks programının gruplandırma özelliği ile birden fazla gruba yetki verebilmek de mümkündür. Bu şekilde toplu olarak kullanım da sağlanabilir.

Bursa pdks cihazları, iki sene boyunca garantilidir. Bu cihazların birçok modelinde zil çaldırma özelliği de yer almaktadır. Zil çaldırma özelliği ile cihazın zili belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde personellerin toplu olarak hareket etmesi sağlanır. Bir diğer işe yarar özellik ise bu cihazların sesli ve Türkçe olarak geri bildirim vermesidir. Bu sayede kullanım da çok basit olur.

Bursa pdks cihazlarının birçok modeli kapılara ve turnikelere tetik verebilmektedir. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için kilitlerin de cihazlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Eğer kilit kullanılmak istenmiyorsa, kapı kolu şeklinde olan Bursa pdks cihazları tercih edilebilir. Bu şekilde aynı zamanda butonlar ile de kontrol sağlanabilmektedir. Turnikelere tetik vermek için ise cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi, daha sonra da bu şekilde geçiş yetkisi verilmesi gerekmektedir.

Bursa pdks cihazlarını internete bağlı bir bilgisayarda kullandığınızda, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda anında iletişime geçilerek uzaktan erişimle, isterseniz de telefon ile destek verilebilmektedir. Bursa pdks cihazları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler