perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

CAM KAPI KİLİDİ FİYAT

Cam kapı kilidi fiyat, kullanılacak olan cam kapı kilidinin modeline göre değişiklik göstermektedir. Kullanılacak olan cam kapı kilidi, farklı tutuş güçlerine sahip olmaktadır. Cam kapı kilidi fiyat, cam kapı kilidi tutuş gücüne göre de değişiklik göstermektedir. Cam kapı kilidinin nasıl kullanıldığından ve hangi alanlarda tercih edilebileceğinden bahsedelim. Cam kapı kilidi, mıknatıslı ve manyetik kilit olarak da bilinmekte olan kilitlerdir. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına yapıştırılarak kullanılmaktadırlar. Cam kapıların hareketli olan kısımlarına ise cam kapı kilidi aparatları takılmaktadır. Kilidin aparata yapışması ile birlikte kapılar kapanmaktadır. Cam kapı kilidi o kadar sağlamdır ki; kilit kapıya yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile kilidin kapıdan ayrılabilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Genellikle işletmelerin kapılarında kullanılmakta olan cam kapı kilidi; plazalar, holdingler gibi farklı pek çok alanda da tercih edilebilmektedir. Ancak tek kullanım alanları cam kapılardır. Cam kapı kilidinde tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani kapınızın ağırlığının ne olduğunun da pek önemi yoktur. Farklı kapı ağırlıklarına göre farklı tutuş güçleri bulunmaktadır. Cam kapı kilidi fiyat uygunluğu yanı sıra cam kapı kilidinin aparatlarının fiyatları da oldukça uygundur. Bu aparatlar L aparatı, U aparatı, LZ aparatı ve Z aparatı olmak üzere farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu aparatlardan hangisinin kullanılacağı tamamen kapı yapısına göre değişmektedir.

Cam kapı kilidi fiyat bir yana elektronik kilit fiyat da oldukça makuldür. Elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları ahşap, demir, metal, pvc, kompozit gibi pek çok farklı kapı yapısında kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlerin tutuş gücü sekiz yüz ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Yani bu kilitlerde de kapınızın ağırlığının ne olduğunun pek önemi yoktur. Elektrikli kilit karşılığı paslanmaz kapı dilinin değiştirilmesi ile kullanılabilir. Elektronik kilitlere yapıştıklarında oldukça sağlam olmaktadırlar. Bir de selenoid bol pimli kilit vardır. Cam kapı kilidi fiyatta olduğu selenoid bold pimli kapı kilidi fiyatları da Strike kapı kilitleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için oldukça uygundur. Cam kapı kilidi fiyat hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ve cam kapı kilidi fiyat teklifi almak için neden daha fazla vakit kaybediyorsunuz?

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları