perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PROXİMİTY KART YAZICI FİYATLARI

Proximity kart yazıcı fiyatları, kullanılacak olan kart yazıcının modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden proximity kart yazıcı fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Proximity kart yazıcı ile sadece proximity kartlara değil, aynı zamanda mifare kartlara da baskılar da yapılabilmektedir. Proximity kart yazıcıların iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcı ve çift yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcılar. Bu iki model proximity kart yazıcı fiyatları birbirinden farklıdır. Bu yüzden proximity kart yazıcı fiyatları çok merak ediliyor olsa da net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır.

Tek yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcı ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapılabilmektedir. Eğer kartlar personel tanıtım kartı olarak kullanılacaksa; personellerin isimleri, personellerin soy isimleri, personellerin çalıştıkları departmanların bilgileri, firma adı, firma logosu gibi bilgilerin baskıları yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılar, siyah – beyaz renkli ya da renkli olabilir. Renkli baskılarda 16.7 milyondan fazla renk kullanılmaktadır. Yani istediğiniz tüm renklerin baskıları yapılabilecektir. Tek yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcı ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Bu kartların üzerine yapılacak olan baskıları isterseniz siz tasarlayabilirsiniz ya da eğer istemezseniz, hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcıların Sunlight ve Ciaat olan modelleri yer almaktadır. Sunlight proximity kart yazıcı fiyatları ve Ciaat proximity kart yazıcı fiyatları teklifi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcı fiyatları uygunluğu ile kuruluşumuzdan bu yana güvenle satılmaktadır. Çift yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcı ile personel tanıtım kartlarının üzerine personellerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskıları, arka yüzüne ise firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskıları yapılabilir. Çift yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcılar ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Kullanımları bu kart yazıcıların çok basit olmakla birlikte, kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz. Çift yüze baskı yapabilen proximity kart yazıcıların Sunlight ve Ciaat olarak iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu farklı model proximity kart yazıcı fiyatları teklifi için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Perkotek A.Ş. olarak Sunlight proximity kart yazıcı ve Ciaat proximity kart yazıcı fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken şey sadece bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak. Siz de dışarıda kartların üzerine yaptığınız baskılara harcadığınız maliyetlerden sıkıldıysanız, sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler