perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

DEDEKTÖR FİYATI

Dedektör fiyatı; kullanılacak olan kapı tipi metal üst arama dedektörü, el tipi metal üst arama dedektörü ve x ray bavul tarama ve arama dedektörleri modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu dedektörlerin kullanım alanları günümüzde çok geniş olmakla birlikte bizler sıklıkla hava alanları ve alışveriş merkezleri gibi alanlarda rastlamaktayız. Bunun dışında ofisler, işletmeler, hastaneler, fabrikalar, plazalar, holdingler gibi pek çok farklı alanda da kullanılabilmektedirler. Peki bu dedektörler ne işe yararlar?

Öncelikle x ray bavul arama ve tarama dedektörlerinden bahsedelim. X ray dedektör fiyatı uygunluğu ile bu dedektörler, yüksek güvenlik ihtiyacı duyulmakta olan alanlarda kullanılmaktadırlar. Zaten global ve etnik terörün artması ile birlikte çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlamışlardır. Bavul, çanta, zarf ve paketlerin içerisinde yer alan tüm metallerin tespit edilebilmesi için harika bir seçenektirler. Bu dedektörler ile metalleri tespit etmek için organik ve inorganik madde ayrımı yapılabilmektedir. Bu sayede cihazların ekranlarına yansıtılmakta olan nesnelerin şekilleri, atom ağırlıkları vb. hakkında bilgi sahibi de olabilir. Ekranlara mavi renkli olarak yansıtılan nesneler inorganik madde, yeşil olarak yansıtılan nesneler karışık grup elementi ve turuncu renkli olarak yansıtılan nesneler ise organik maddelerdir. Bu maddelerin bu şekilde tespit edilebilmesi sayesinde metaller çok daha hızlı tespit edileceği için yüksek güvenlik kolayca sağlanabilecektir.

Kapı tipi metal üst arama dedektör fiyat da kullanılacak olan modele göre değişir. Bu dedektörlerin modelleri arasında ayrım, tarama bölgelerine göre yapılır. Bir kapı tipi metal üst arama dedektöründe tarama bölgesi ne kadar fazla ise metal tespiti de bir o kadar kolaydır. Tarama bölgesi, metalin kişilerin üzerinde hangi alanda olduğunu görebilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede metali anında tespit etmek çok daha kolaydır. Bu dedektörlerin hassasiyet ayarı da istediğiniz gibi yapılabilir. Üstelik dedektörün ekranında gün içerisinde kaç kez alarm verildiğini ve kaç kez geçiş yapıldığını görebilmek de mümkündür. Bu da kullanımın çok daha basit bir hal almasına imkân tanımaktadır.

El tipi dedektör fiyatı, firmamız bu dedektörlerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için çok uygun olmaktadır. El tipi metal üst arama dedektörleri ile demir olan metaller ile diğer tüm metalleri ayırt edebilmek mümkündür. Üstelik küçük olan metaller yakından ve büyük olan metaller ise uzaktan dahi tespit edilebilmektedir. Kullanımları da çok basittir. Deri kılıfları sayesinde tutuş sırasında elinizden kayma yapması gibi bir durum söz konusu olmaz. Kişilerin üstünde eğer bir metal tespit ederlerse, titreşimli olarak uyarı verirler. Bu dedektörlerin çalışma frekansı 22 khz’dir. Düşük bataryada uyarı verdiği için sizin hemen şarja takarak hiç kapanmadan kullanıma devam etmenizi sağlamaktadır. Yüksek seçiciliği ve duyarlılığı ile el tipi dedektör fiyatı teklifi almak için tek yapmanız gereken sadece bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları