perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PLASTİK KART MAKİNASI

Plastik kart makinası, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine tek taraflı ya da çift taraflı olarak baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan makinalardır. Tanımından da anlayacağınız gibi plastik kart makinası ile kartların isterseniz tek yüzüne, isterseniz de çift yüzüne baskılar yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskıları, farklı plastik kart makinası ile yapmanız gerekmektedir. Bunun için de plastik kart makinası; tek yüze baskı yapabilen plastik kart makinası ve çift yüze baskı yapabilen plastik kart makinası olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Tek yüze baskı yapabilen plastik kart makinası, kartların sadece bir tek yüzüne baskılar yapılabilmektedir. Bu baskılarda yer alacak olan bilgiler, kullanacak olduğunuz alana göre değişir. Örneğin eğer kartınızı, personel takip sistemlerinde kullanacaksanız kartlarınızın üzerine personellerin isimleri, soy isimleri, çalıştıkları departman, firmanızın bilgisi, firmanızın logosu gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Eğer kartınızı üye takip sistemlerinde kullanacaksanız da kartın üzerine isim, soy isim, üye olunan alan, kullanıcının fotoğrafı gibi baskılar yapabilirsiniz. Bu şekilde yapılacak olan baskılar sayesinde hem kullanım kolaylaşacak hem de kartların kaybolması durumlarında sahiplerine ulaştırılmaları çok daha kolay olacak. Üstelik kartlı personel takip sistemlerinde kullanılan kartların üzerine tek yüze baskı yapabilen plastik kart makinası ile baskı yaparak kullanırsanız, personel tanıtım kartı olarak da kullanılmasını sağlayabileceksiniz. Kart askı ipi ve kart koruyucu kullanarak da personellerinizin bu kartları boyunlarında taşımaları durumunda, işletmenize gelen müşterilerin personelleriniz hakkında kısa bilgiler edinebilmesini sağlayacaksınız. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart makinası ile üstelik kartların üzerine yapılacak olan baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen plastik kart makinası ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskı yaparken, saatte 1800 adet siyah – beyaz baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskıların rengi fark etmeksizin 300 dpi’lik bir çözünürlük ile basılması sayesinde de oldukça kaliteli baskılar gün yüzüne çıkacaktır. Ayrıca yapılacak olan bu baskıları isterseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Yanlış duymadınız! Plastik kart makinası ile yapılacak olan baskıları kendiniz tasarlayabileceğiniz gibi hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen plastik kart makinası ile de kartların her iki yüzüne de baskı yapabilirsiniz. Personel takip sistemlerinde kullanılacak olan kartların ön yüzüne kişilerin isimleri, soy isimleri, fotoğrafları, çalıştıkları bölüm, giriş yılları gibi bilgilerin baskısını yaparken, kartların arka yüzüne ise çalışılan firmanın adı ve logosu gibi bilgilerin baskıları yapılabilmektedir. Üye takip sistemlerin kullanılan kartların üzerine de çift yüze baskı yapabilen plastik kart makinası ile kişi isim, soy isim vb. bilgilerin baskıları kartın ön yüzüne yapılırken, arka yüzüne ise üye olunan tarih, üye olunan kuruluş vb. gibi bilgilerin baskını yapabilirsiniz. Çift yüze baskı yapabilen plastik kart makinası ile de renkli ya da siyah beyaz baskılar yapabilirsiniz. Renkli baskı seçeneğinde kullanılan plastik kart makinası ile saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve siyah – beyaz renk seçeneği ile kullanılan plastik kart makinası ile de saatte 1400 adet siyah- beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir.

Plastik kart makinası ile siz de kaybolan, kırılan ve çalınan kartların üzerine sürekli olarak dışarıdan yaptıracağınız baskıların maliyetlerini ortadan kaldırarak, kendiniz baskılar yapabilirsiniz. Satın almak ya da çok daha fazlasını öğrenmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak profesyonel ve uzman satış müdürlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler