perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

DESİGNER ETİKET

Designer etiket, mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan etiketlerdir. Designer etiket kullanılabilecek olan mağaza ürün koruma antenlerinin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler; aslında aynı amaç için kullanılıyor olsalar da farklı etiketlere tepkiler vermektedirler. Öncelikle akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. Bu antenler, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedirler. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerimiz, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Bu antenlerimiz, mono ya da TX + RX olarak çalışabilmektedir. Bu antenlerin kullanılırken, bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Antenlerin montajları yapılırken de bu çiftlerin arasındaki mesafenin kullanılacak olan etiketin modeline göre belirlenmesi gerekmektedir. Kullanılacak olan etiket eğer sert plastik etiket olacaksa, bu anten çiftleri arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilecektir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kâğıt etiketler kullanılacaksa da bu anten çiftleri arasındaki mesafe, 120 santimetre olabilmektedir. Yani etikete göre anten mesafeleri ayarlanmaktadır. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile designer etiket, DR etiket, pencil etiket, şişe etiket ve slipper etiket kullanılabilmektedir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılma işlemi, mağaza kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürünler satın alındıktan sonra kasa görevlileri etiketleri kolayca çıkararak, antenlerin bu etiketlere tepki vermesini engellemektedir.

Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışan anten modelimizdir. Rfid mağaza ürün koruma antenleri, yaklaşık iki metrelik bir alana kadar etiketlere tepki verebilir. Üstelik bu antenlerin designer etiketlere ve diğer tüm etiketlere vermiş oldukları alarmın ses seviyesi istediğiniz gibi ayarlanabilmektedir. Üstelik antenlerin hassasiyet ayarını da yapabilirsiniz. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile designer etiket, golf ürün koruma etiketi, sun ürün koruma etiketi, mini ürün koruma etiketi, 4x4 ürün koruma etiketi, 5x5 ürün koruma etiketi, square ürün koruma etiketi, r50 ürün koruma etiketi gibi tüm etiketleri güvenle kullanabilirsiniz. Bu etiketler, ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından ürünün üzerinden çıkarılmaktadır.

Mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılacak olan tüm etiketlerin farklı bir şekilde ürün üzerinden çıkarılması gerekmektedir. Kâğıt etiketler, etiket öldürücü ile pasif hale getirilirken, sert plastik etiketler ise etiket sökücü ile ürünlerin üzerinden çıkarılabilecektir. Bu işlem ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmelidir.

Designer etiket ve kullanılacak olan sistemin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Çünkü firmamız kuruluşundan bu yana Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktadır. Yani Sensitive mağaza ürün koruma sistemlerini çok uygun fiyatlara alarak siz de mağazada satışta olan ürünlerinizi çalınma vakalarına karşı koruyabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler