perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Devriye Kalemi Fiyatları: Uygun Fiyatlarla Güvenlik Çözümleri!

Devriye kalemleri kullanılarak bekçilerin ve güvenlik görevlilerinin görev takibi rahatlıkla yapılabilmektedir. Görevleri gereği bekçilerin iş takibi zor bir işlemdir. Çalışma şekilleri genellikle vardiyalı olduğu ve özellikle gece vardiyalarında bulunulan noktalarda yetkili kişilerin olmadığı düşünülürse ne kadar zor olduğu daha rahat anlaşılacaktır. Kullanım alanları olarak fabrikalar, depolar, polis merkezleri, askeri alanlar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, plazalar, toplu konut siteleri şeklinde örneklendirilebilir. Devriye kalemi fiyatları açısından düşünüldüğünde ise güvenlik zafiyetinden dolayı doğabilecek maddi ve manevi zararlara göre gayet makul fiyatlara sahiptirler. Türkiye distribütörü olduğumuz yurtdışı menşeili ürünler ve Türk mühendisler tarafından firmamız adına üretilen ürünler ile Guard Tour, Perguard, GuardX markaları adı altında kullanıcılarımıza gerekli desteği vermekteyiz. Üstelik bu konuda en yetkili firma olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza ait olmakla beraber tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımızda sabittir. Devriye kalemi set içerisinde bulunan ürünler ile normal standartlara sahip bir bölgede bir vardiya grubunun çalışma sistemine uygun tüm araçlar bulunmaktadır. Guard Tour devriye kalemi fiyatları, Perguard devriye kalemi fiyatları ve GuardX devriye kalemi fiyatları birbirinden farklıdır. 

Devriye kalemleri tamamen portatif ürünler olup yalnızca içerisinde bulunan bilgilerin raporlama için bilgisayara aktarılmasında bağlantı kurulmaları gerekmektedir. Kurulum aşamasında ilk olarak yapılması gereken raporlamanın yapılacağı bilgisayara bekçi takip yazılımının kurulması ve kullanılan devriye kalemine ait sürücülerin bilgisayara tanımlanmasıdır. Sonrasında bekçilere ait tanıtım kartlarının ve devriye yapılacak turlara ait noktaların tanımlarının yapılması gerekir. Bu devriye noktaları tanımlama işlemi sonrasında ilgili yerlere sabitlenmelidirler. En son aşamada ise bekçilerinde ilgili noktaları dolaşacakları saatler ve süreler sisteme tanımlanır. Bu tanımlamalar sonucunda devriye kalemi kullanım hazır olacaktır. Bekçiler ilk olarak kendilerine ait kartları kaleme okuturlar ki o sırada görevde olan bekçinin kim olduğunu devriye kalemi anlayabilsin. Sonra bekçiler ilgili noktaları sırası ile dolaşarak devriye kalemini okutacaklardır. Tüm bu bilgiler kalemin şarjı bitse dahi hafızasında uzun yıllar saklanabilir, ancak raporların hatasız olarak alınabilmeleri için günlük ya da haftalık, aylık gibi periyotlarla bekçi takip yazılımına veri transferi yapılması tavsiye edilir. Bekçi takip yazılımına ilk veri aktarımı yapılan tarih ile son aktarım yapılan tarih arasında raporlamaların alınabilmesinden dolayı veri transferlerinin düzenli olarak yapılması gerekir.  Devriye kalemi fiyatları kullanılacak olan kalemin modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. 

Devriye kalemleri, aynı akıllı telefonlarda olduğu USB port üzerinden bağlantıları yapılabilen şarj üniteleri ile batarya dolumları yapıldığından aktarım sırasında ya da bilgisayar üzerinden de şarj edilebilirler. Tam dolum yapılan bataryanın optimum kullanım süresi 1 ay olarak belirtilebilir. Devriye kaleminin çok yoğun bir şekilde kullanılmadığı noktalarda ise bataryasının yaklaşık 2 ay kadar dayanabildiği gözlemlenmektedir. Bu sayede sürekli şarj edilmeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Kullanım alanları gereği devriye kalemleri kesinlikle su geçirmez cihazlar olmaları ile yanı sıra darbelere karşı dayanıklı ürünler olmaları ile kullanıcı dostudur. Kalem üzerinde bulunan ağırlık merkezinin kalem içerisinde bulunan devrelere en uzak noktada olmasıyla kalemin olası düşme durumunda ise kalemin aldığı darbenin içerisinde devrelere minimuma indirgenerek ulaması sağlanmaktadır. Ayrıca içerisinde bulunan darbe sensörleri ile kalemde yaşanabilecek bilinçli ya da bilinçsiz tüm darbeler saniyesine kadar kayıt altında tutulduğunda alınan rapor doğrultusunda ilgili görevliden istenilen savunma istenebilir. Böylece kötü kullanan personeller hakkında bir yaptırım uygulanabilir. Devriye kalemi üzerinde bulunan ve modellere göre farklılık gösteren fener özelliği ile gece vardiyalarında görev alacak personellerin görevlerini yapmaları için kolaylık sağlamaktadır. Devriye kalemi fiyatları hakkında bilgi için bizi arayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler