perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE FİYATLARI

Turnike sistemleri, geçişleri kontrol altına almak ve ayrıca güvenli geçişler elde etmek için kullanılan sistemlerdir. Turnike fiyatları uygunluğu ile bu sistemlerinin 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; boy turnikesi, bel turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve vip turnikedir. Tüm bu turnikelerin kullanım amaçları aynı olsa da görünüş olarak ve biçim açısından farklılık göstermektedirler. Öncelikle tripod turnike sistemlerinden bahsedelim. Aynı zamanda bel turnikesi olarak da adlandırılan tripod turnike sistemleri, paslanmaz çelikten ve elektrostatik boyalı olarak üretilen modellere sahiptir. Paslanmaz çelik modeller, dış ortamlarda su geçirmedikleri için güvenle kullanılabilir. Elektrostatik boyalı modeller ise iç mekanlarda tercih edilmektedir. Bel turnike sistemlerinin iki ayaklı, double, tek ayaklı, duvar tipi, düşen kollu, dekoratif, boru ayaklı vb. modelleri bulunmaktadır. Tüm bu modellerin tamamı aynı amaç için kullanılmakta olup insan beli boyunda olduğundan ötürü bu ismi almıştır. Bel turnike fiyatları için bizi arayabilirsiniz.  Hızlı geçiş turnikeleri ise yoğun geçişlerin yapıldığı alanlarda kullanılan turnikelerdir. Bu turnikeler, double ve single turnike olmak üzere iki farklı çeşitte olmaktadır. Hızlı geçiş turnikelerinde kollar camdan yahut pleksiden üretilmektedir. Geçiş yetkisi verildiğinde kanatların sola ve sağa açılarak temiz bir geçiş alanı bırakması sağlanmaktadır. Belediyelerde, plazalarda, işletmelerde, askeri alanlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, spor salonlarında, yurtlarda ve okullarda hızlı geçiş turnikeleri sıkça tercih edilmektedir. Hızlı geçiş turnike fiyatları oldukça uygun olup, fiyat bilgisi için aramanız yeterlidir. 

Boy turnikeleri ise standart olan turnikelerin üstünden ya da altından geçişleri engellemek için kullanılan turnikelerdir. Boy turnikeleri genellikle stadyum, konser alanı gibi yerlerde kullanılmaktadır. İhtiyaçlara uygun olarak boy turnikeleri, kafesli ya da insan boyundan uzun olarak tayin edilmiştir. Bu turnikelerin içerisinde bulunan döner mekanizma, dört kollu ya da üç kollu olabilmektedir. Dış mekanlar ve iç mekanlar için farklı modellere sahip olan boy turnikesi; deprem, yangın, afet vb. durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Vip turnikeler ise bir diğer adıyla engelli geçiş turnikeleridir. Engelli geçiş turnikeleri, turnike sistemi kullanılan her alanda kullanılmak zorundadır. Çünkü engelli bireylerin normal bir turnikeden geçiş yapabilmesi mümkün değildir. Bu turnikelerin de kol uzunlukları farklılık göstermektedir. Camlı olan vb. gibi farklı tarzda olan bu turnikeler, silindir, geniş kollu vs. olarak da çeşitlendirilmiştir. Vip turnikelerin kollarına istediğiniz yönlendirme işaretini koyabileceğiniz gibi isterseniz engelli işareti de koyabilirsiniz.

Turnike fiyatlarına gelecek olursak… Turnike fiyatları, satın aldığınız turnikeye göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden turnike fiyatları hakkında genel bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Avax turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan ötürü, satışını yapmakta olduğumuz tüm turnike fiyatları oldukça makuldür. Peki, turnikelerin fiyatları genellemiyorsak, teknik özellikleri genel olarak açıklanamaz mı? Turnikelerin kol uzunlukları tamamıyla turnike modeline göre değişmektedir. İki yönlü olarak geçişe imkân tanıyan bu turnikeler, tek bir kişinin geçişine olanak sunmaktadır. Geçiş yapıldığı esnada karşı yönden bir veri çıktısı alınır ve ters yönlü geçişe de imkân tanınmaz. Opsiyonel olarak akü kullanılabilen turnikelerde, elektrik kesilmesi gibi bir durum yaşadığınızda akü sayesinde kullanıma devam edebilirsiniz. Acil alarm modu bulunan turnikelerde deprem, yangın, afet gibi olaylar yaşanması sırasında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir. Böylece güvenlik çok da üst düzeylere taşınmış olmaktadır. Yumuşak ve sessiz geçişler için birebir olan turnikeler, 2 sene boyunca da garantilidir. Üstelik herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda çağrı merkezi ekibimiz gerek telefonla gerekse de yerinde servis ile anında destek olmaktadır. Turnike fiyatları için bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler