perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Devriye tur sistemleri, güvenlik görevlinizin belirlenen zamanlarda, belirlediğiniz noktaları dolaşıp dolaşmadığını bilmenize olanak sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler ile güvenlik görevliniz her nerede ise raporlamalar ile bunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Perkotek firmamız, 3 farklı model ve markada bekçi devriye sistemleri satışı yapmaktadır. Farklı bütçeleri düşünen firmamız her bütçeye farklı çözümler sunmuştur. Bu modeller farklı fiyatlandırmaları ile bütçeniz her ne olursa olsun, size uygun bir çözüm sunar. Peki, neden bekçi sistemlerini tercih etmelisiniz? Şunu unutmayın ki; “İtimat, kontrole mani değildir.” Güvenliğinizi emanet ediyor olabilirsiniz. Peki, güvenliğinizi emanet ettiğiniz kişiye nasıl güveneceksiniz? Bekçi tur devriye sistemleri, güvenlik görevlinizi kolayca takip etmenizi sağlar. Vukuat esnasında nerede, ne yapıyor bilmek isterseniz, bu sistemlere hemen sahip olun!

DEVRİYE TUR SİSTEMLERİ

Çalışmasına gelince; devriye tur sistemlerinin çalışma mantığı oldukça basittir. Öncelikle kontrol noktaları, bekçinin devriye gezmesi istenilen alana konumlandırılır. Bu alanlarda manyetik bileşenlerin olmamasına özellikle dikkat etmek gerekmektedir. Güvenlik görevlisi, tura başlamadan hemen önce tanıtım kartını sisteme okutmalıdır. Okutma yapıldıktan sonra tura başlayan görevli, her kontrol noktasına geldiğinde akıllı kalemi bu noktalara okutmakla yükümlüdür. Okuma yapıldığında kalem ışıklı ve titreşimli olarak uyarı verir. Kalemi okuturken kontrol noktasına fazla yaklaşmanıza da gerek yoktur. 7 - 8 santimetre mesafeden kontrol noktası kalemi görebilmektedir. Kontrol noktaları devriye gezilmesi istenilen alanlara dübel ile çakılmaktadır. Firmamızın satışa sunduğu 3 bekçi tur sistemi de bu mantıkta çalışmakta ve çalışma mantığı kavramak oldukça basit olmaktadır. Özellikle mesaisi geççe başlayan güvenlik görevlilerinizin siz uyurken nerede olduğundan ve ne yaptığından şüphe ediyorsanız bu sistemleri güvenle tercih edebilirsiniz!

DEVRİYE TUR SİSTEMLERİ FİYATI

Devriye tur sistemleri fiyatı, kullanılacak olan tur sisteminin marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasından 7/24 arayabilir ve uzman satış danışmanlarımızdan size en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Artık bekçiniz nerede ve ne yapıyor diye düşünmenize gerek kalmayacak. Bu sistemler ile bekçinizin işine ne kadar sadık olduğunu raporlamalar ile görebileceksiniz. Üstelik kaliteli ürünlere uygun fiyat ile sahip olacaksınız. Vakit kaybetmeyin ve bize hemen ulaşın! s

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları