perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Devriye tur kontrol sistemleri, bekçi takibi yapmak için kullanılan ve kullanımları oldukça basit olan sistemlerdir. Bu sistemler, sizleri güvenlik görevlim nerede ve ne yapıyor gibi şüphelerden kurtararak görevlinizin güvenliğinizi sağlaması gereken saatte nerede yer aldığını raporlar ile öğrenmenizi sağlar. Üstelik bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir ve kısa bir eğitim alarak siz de güvenle kullanabilirsiniz. Bu sistemlerde kullanılacak olan akıllı kalemler paslanmaz çelikten üretilmişlerdir. Su geçirmez özellikte olan akıllı kalemler, tüm kötü hava koşullarına rağmen sorunsuz bir kullanım sunarlar. Güvenliğinizi emanet ettiğiniz kişilerin takibini yapmak için hemen bekçi devriye tur sistemleri sahibi olun. Güvenin tadını çıkarın!

DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Bekçi devriye tur kontrol sistemleri, kullanımları oldukça basit olan ve pek çok alanda kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler ile basit bir şekilde bekçi takibi yapabilirsiniz. Bu sistemlerde kullanılan kalemler paslanmaz çelikten üretildikleri için her türlü hava şartlarına rağmen kullanılabilirler. Bu kalemlerin şarjı bitse ya da hafızası dolsa da kullanıcıyı titreşimli olarak uyarmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan tag’ler çalışmak için herhangi bir enerjiye ihtiyaç duymazlar. Üstelik bu tagler önceden kodlanarak kopyalanması engellenebilmektedir. Bu sistemler üretimde son derece ağır testlerden geçirilerek kullanıma hazır hale getirilmiştir. Aşağıda firmamız tarafından satışa sunulmuş olan bekçi tur devriye sistemlerimizi inceleyebilirsiniz.

DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMLERİ FİYATI

Bekçi devriye tur kontrol sistemleri fiyatı oldukça cazip olup her bütçeye uygun olan bir çözüm bulmak mümkündür. Bu sistemlerin fiyatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numarasını arayarak da uzman satış danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Arayın ve devriye tur kontrol sistemleri fiyatları hakkında en iyi fiyat teklifini alın. Farklı firmalardan aldığınız fiyatlara kanmayın. Kalite ve ucuz fiyat garantisi veren firmamıza hemen ulaşın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler