perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
perkotek.com

Düşen kol turnike sistemleri VIP geçiş, engelli geçişi, mal yükleme boşaltma durumlarında fayda sağladığı gibi deprem, yangın gibi acil çıkışlar için idealdir. Elektrik var iken kart okuyucu, parmak izi okuyucu, yüz tanıma cihazı, buton yahut uzaktan kumanda kontrolü ile kullanılmakta iken elektrik kesintisi olduğu anda otomatik olarak kol aşağı düşerek 50-55 cm engelsiz bir geçiş alanı oluşturur. Paslanmaz çelikten imal edilmiş otomatik düşen kol turnike sistemi üzerinde geçiş yönünü gösteren ledler vardır. İç ve dış mekanlarda 24 saat esasına göre kullanılabilir. Tek yön yahut her iki yöne geçişler için kullanılabilen düşen kol turnikeler tek ayaklı yahut iki ayaklı modelleri ile tercih edilebilir.

Geçiş kontrol cihazlarının rahat montajı ve kablo kirliliğinin oluşmaması için turnike üzerinde dayanıklı plastikten imal edilmiş montaj alanları bulunmaktadır. -28 ile +70°C arasındaki ısılarda performanslı çalışan düşen kol turnikenin tripod göbeği çelik alaşımlı olup son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Düşen Kol Turnike Sistemleri

Yoğun iş yükü için tasarlanmış çekme tipi selonoid 3.000.000 geçiş testleri yapılmış olup uzun yıllar sorunsuzca çalışabilir. Dayanıklılık ve estetiğin ön planda tutulduğu AVAX Düşen kol turnikelerin fiyatları da çok uygun maliyetli olup projeleriniz ve adetli satın almalarınız için özel indirimli fiyat talep edebilirsiniz.

İlgili Kelimeler :  Düşen kol turnike, Düşen kol turnike sistemleri, Düşen kol turnike fiyat.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları