perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER SİSTEMİ FİYAT

Otopark bariyer sistemi fiyat, kullanılacak olan bariyerlerin modellerine göre değişir. Aynı zamanda bariyer sistemleri içerisinde kullanılacak olan etiketlerin ya da antenlerin sayısına bakılarak da bu sistemlerin fiyatları değişebilmektedir. Bu sebepten dolayı otopark bariyer sistemi fiyat hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Öncelikle ihtiyacınıza uygun olarak kullanılacak olan sistem elemanlarının belirlenmesi gerekmektedir. Ancak şunu bilmelisiniz ki; Avax otopark bariyer sistemi fiyat firmamızda çok uygundur. Bunun sebebi tüm farklı bütçelere hitap edebilmeyi sağlamaktan ileri gelmektedir. Otopark bariyer sistemi fiyat kadar bu sistemlerin ne şekilde kullanılacağı ve nerelerde kullanılacağı da çok merak edilmektedir. Bu sistemleri kullanmak için öncelikle bariyerlerin seçilmesi gerekir. Kullanılacak olan bariyerlerimizin MC, MX, MN ve DZ bariyer olarak farklı modelleri bulunur. Tüm bu modelleri ortak yanı araç kontrolü için kullanılması ve oldukça sağlam – kaliteli oluşlarıdır. Araç kontrolü için kullanılan bariyerlerimiz, iç ve dış tüm ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan modelleri, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modelleri ise paslanmaz çelik gövdelidir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterir ve tüm olumsuz hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmektedir. Avax otopark bariyer sistemi fiyat uygunluğu ile bariyerlerimiz farklı modellerinde kol uzunlukları da değişiklik göstermektedir. Bariyerlerde kol uzunluğu 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otopark giriş alanınızın genişliğine göre uygun olan kol seçilebilmektedir.

Avax otopark bariyer sistemi fiyat, her bütçeye hitap edebilmek adına çok uygun tutulmuştur. Bu sayede zaten bariyerlerin kullanım alanları da uygun fiyatlı olması sayesinde çok genişlemiştir. Özellikle sitelerde ve apartman otoparklarında sıkça kullanılmakta olan bariyerler, otoparka sadece tanınmış araçların giriş ve çıkış yapabilmesi için ogs ve hgs olarak da kullanılabilir. Bunun için otopark antenleri, araç etiketleri, bariyer, otopark takip yazılımı ve kontrol panelinin bir arada kullanılması gerekmektedir. Öncelikle araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara, antenlerin montajı yapılır. Uhf antenler, 50 metrelik alanlara kadar okuma yapabilirler. Her araca özel olarak da etiket tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve sert etiketler olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadırlar. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılır. Bu etiketlerin, araçların ruhsat ve plaka bilgileri ile tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Otoparka giriş yapan araçların üzerindeki tanımlı olan etiketleri antenlerin görmesi ile birlikte Avax otopark bariyer sistemi fiyat uygunluğuna sahip bariyerlerin kolları açılarak, araçların geçişlerine izin verecektir.

Avax otopark bariyer sistemi fiyat teklifi veya bariyer sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için size sadece bir telefon kadar uzaktayız. Daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları