perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EAS Label: Ürün Güvenliğinde Etkili Çözüm!

Eas RF label, mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılarak, ürünlerin çalıntı riskine karşı korunması için kullanılmakta olan etiketlerdir. Eas RF label, RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Peki, RF mağaza ürün koruma antenleri nedir ve ne işe yarar? RF mağaza ürün koruma antenleri, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler, mağazalarda yer alan ürünlerin çalınma riskine karşı korunabilmesi için harika bir seçenektir. Beraberinde kullanılacak olan eas RF label modeline göre etiket öldürücü ya da etiket sökücü ile birlikte kullanılmaktadırlar. Eas RF label modellerinde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Kâğıt eas RF label ve sert plastik eas RF label. Kâğıt eas RF label, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Özellikle ayakkabı mağazalarında, kozmetik mağazalarında, elektronik eşya mağazalarında ya da marketlerde sıklıkla kullanılmaktadırlar. Sert plastik eas RF label etiket ise giysi mağazalarından aşina olduğumuz etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine takılarak kullanılmaktadırlar. Ürünlerin üzerine takılmaları çok basit olup etiket sökücü kullanılmadan ürünlerin üzerinden çıkarılması mümkün değildir. El ile etiketin çıkarılması istenmesi durumunda, ürünlere ciddi oranda zarar verilecektir. İşte bunun ortadan kalkması için eas RF label sistemlerinin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte 4x4 eas RF label, 5x5 eas RF label, r50 eas RF label, round eas RF label, golf eas RF label, square eas RF label, sun eas RF label mini eas RF label kullanılabilmektedir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine takıldıktan sonra, ürünlerin satın alınması ile birlikte mağaza kasa görevlilerince ürünlerin üzerinden çıkarılmaktadır.

Eas RF label dışında akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılmakta olan etiketler de bulunmaktadır. Bu etiketler; DR etiket, pencil etiket, şişe etiket, slipper etiket gibi etiketlerdir. Kullanımları çok basit olan akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Mono yahut TX + RX olarak çalışabilen bu antenler, Dexilon teknolojisine sahiptir. Yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar tarama ve tanıma yapabilmektedirler.

Kullanılacak olan antenlerin, bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, tamamen kullanılacak olan etikete göre değişir. Örneğin; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafe iki metre olabilmektedir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kâğıt etiketler kullanılacaksa da anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Üstelik bu antenlerin gövdelerini, reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz.

Eas RF label sistemleri ile artık ürünlerin çalışmalarının önüne geçilebilmiş ve bu sayede ay sonları çalıntı ürünlere ödenecek bütçeler de yok olmuştur. Siz de eas RF label sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ya da satın almak için hemen bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler