perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EAS RF TAG

Eas RF tag, RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılmakta olan etiketlerdir. RF mağaza ürün koruma antenleri, mağazalarda satışta olan ürünlerin, çalıntı riskine karşı korunması için kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilerek kullanılmaktadırlar. Bu antenlerin gövdelerini, reklam panosu şeklinde kullanabilmek de mümkündür. eas RF tag ile kullanılan RF mağaza ürün koruma antenleri; giysi mağazalarında, elektronik eşya mağazalarında, kozmetik mağazalarında, marketlerde vb. pek çok mağazada güvenle kullanılabilmektedir. RF mağaza ürün koruma antenleri ile kullanılacak olan etiketlerin; 4x4 eas RF tag, 5x5 eas RF tag, r50 eas RF tag, round eas RF tag, golf eas RF tag, square eas RF tag, sun eas RF tag ve mini eas RF tag olmak üzere farklı modelleri bulunur. Bu etiketlerden hangisinin kullanılacak olduğu, tamamen mağazada ne satıldığına göre değişmektedir. Çünkü eğer marketlerde RF mağaza ürün koruma antenleri kullanılacaksa, kâğıt eas RF tag kullanılması gerekir. Ancak giysi mağazalarında sert plastik eas RF tag kullanılması gerekmektedir. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için etiket öldürücü ya da etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Kâğıt eas RF tag, etiket öldürücü ile pasif hale getirilirken, sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için ise etiket sökücü kullanılması gerekmektedir.

Kullanılmakta olan bir diğer anten modeli de akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenlerin bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiketlerin modeline göre değişir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa, antenlerin çiftleri arasındaki mesafenin iki metre olması gerekmektedir. Eğer bu antenler ile kâğıt etiketler kullanılacaksa, anten çiftleri arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir. Kullanımı çok basit olan bu antenler ile birlikte DR mağaza ürün koruma etiketleri, pencil mağaza ürün koruma etiketleri, slipper mağaza ürün koruma etiketleri ve şişe mağaza ürün koruma etiketleri bir arada kullanılmaktadır.

Eas RF tag sistemleri kullanılmadan önce, mağazalarda satışta olan ürünlerin korunması için güvenlik kameraları kullanılıyordu. Güvenlik kameralarından ürünlerin çalındığı görülse bile iş işten geçtiği için herhangi bir şey yapabilmek mümkün değildi. Bu da ay sonları mağaza sahiplerinin, ekstra bütçeler ayırmasına sebebiyet veriyordu. İşte bu yüzden eas RF tag sistemleri kullanılması, mağazaların güvenliğini %100 düzeyinde arttırarak, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlandı. Kullanımı çok basit olan eas RF tag sistemleri ile siz de mağazalarınızı çalıntı riskine karşı korumak isterseniz, 0850 811 80 00 numarasını arayarak, alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler